PDA

Zobacz pełną wersję : za miekki



ANd
08-07-2013, 15:53
so, wiec tak,cos wydaje mi sie ze lega mam zdrowego ogolnie i wsazystko jest ok poza:jakis strasznie miekki ma ten grzebien i caly czas mu chudnie troche mnie to nie pokoji bo jak nie bedzie dokrwiony to odpadnie,co sie zdarzylo z 4 wylinki temu dlugosc grzebienia u samicy ma do22mm
no i nie wiem co mam zrobic by ten grzebien byl twardszy i taki grubszy,,,,p.s. wiem ze on nie jest stalowo twardy!ale tez wiem ze jest za delikatny i za miekki,jak ktos ma madry lub sprawdzony pomysl,to bardzo prosze......z gory thx!

kris
09-07-2013, 00:26
A w jakich warunkach trzymasz lega? Co jest w terrarium? Jaka temperatura, oswietlenie itp. I czym go karmisz? Dajesz jakies witaminy? Wapno?
A propo's to nigdzie w 3miescie nie moge kupic Reptilinu ani Reptimineralu. Co sie stalo? Wycofali ze sprzedazy? Wszyscy sa wielce zdziwieni w sklepach zoo i nig dla legow nie maja. Wczoraj proponowali mi jakis preparat co sie do wody do picia wlewa ale moj leg niewiele, jesli w ogole pije, wiec nie wzialem. A Wasze legi pija wode?

ANd
09-07-2013, 04:30
ma oswietlenie,daje wibowit i wapno
ma cieplo,ale pomiaru wilgotnosci nie znam

Jacku
09-07-2013, 05:29
Wilgotność (odpowiednia - powinieneś znać jej wartość w terrarium swojego legwana) jest konieczna do prawidłowej wylinki i jest też odpowiedzialna za ogólny stan zdrowia zwierzęcia.
Pozdrawiam:)

afrox
11-07-2013, 08:47
co do picia to nie widuje mojego lega pijącego... robił to sporadycznie jak był malutki... teraz chyba wszystko pobiera z jedzenia...a odwodniony raczej nie jest ponieważ jak walnie kupsko to strugami rzeczka płynie :P. hehe
pozdrówka

42d3e78f26a4b20d412==