PDA

Zobacz pełną wersję : czy to dojrzewanie?!



afrox
11-07-2013, 08:43
mój prawie póltoraroczny Fredek od wczoraj bawi mnie swoim nowym zachowaniem... otóż będąc na oknie...luka sobie na dworek i od czasu do czasu niby nigdy nic macha sobie głową...ale nie tak normalnie jak np. przed lustrem, ponieważ w trakcie tego machania nie napina worka ani nie rozdyma ciałka...poprostu stoi i macha... czy ktoś wie o co mu może chodzić? bo wydaje mi sie że to normalne...czyżby to było machanie terytorialne...? dodam że robi to tylko na parapecie przy oknie...
pozdrówka

reconnect
11-07-2013, 10:49
przez okno widzi swojego ziomala kruka i bardzo chce mu pomachac, a ze nie moze podniesc łapki bo by sie przewrócił to macha głowa :-)

Fatman
14-07-2013, 11:35
To terytorializm. Normalka. Pokazuje, ze to jego teren. Cos malo poczytales o legach. :/

afrox
17-07-2013, 07:04
hm...tak też myślałem pisząc "czyżby to było machanie terytorialne...?", toteż raczej nie jest to sprawa mojego niedoczytania lub niedouczenia...:p... chciałem tylko zasięgnąć opinii innych... hehe ciekawe tylko czemu robi to akurat na oknie a nie np. w terrarium lub w miejscu, gdzie najczęściej spędza czas...

Fatman
18-07-2013, 05:58
Ja wiem czemu. W oknie widzi swoje odbicie. Zabierz swojego legusia przed lustro to zobaczysz pokaz...

afrox
18-07-2013, 06:35
hehe to też znam...ale ten "pokaz" na oknie jest inny, ponieważ nie nadyma się on wtedy ani nie stawia worka... poprostu siedzi lub się tak śmiesznie energicznie porusza i macha:)

42d3e78f26a4b20d412==