PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba



Jan Kowalski
29-06-2011, 02:30
Zgodnie z tytułem proszę lepiej ode mnie zorientowanych o adresy księgarni w Czechach (najlepiej w Pradze) dobrze zaopatrzonych w literaturę terrarystyczną.
Podejrzewam, że książki takie można nabyć też na giełdzie w Pradze. Czy wie ktoś gdzie ona się mieści i kiedy jest otwarta?
Mam nadzieję że ten post nie zniknie jak wczorajszy. Umieszczam go na głównym forum ponieważ bardzo zależy mi na czasie i nie dotyczy on w zasadzie "dyskusji o literaturze".
Pozdrawiam wszystkich terrarystów.
Kowal

Awikularia
29-06-2011, 03:13
Adresy księgarni w Pradze nie są potrzebne. Wystarczy wejść do co drugiej, by znależć literaturę o ptasznikach. I to niekoniecznie w Pradze.

Jan Kowalski
29-06-2011, 03:40
Interesują mnie raczej gady. Jest kilka fajnych czeskich pozycji o gekonach np Jesteri: biologie, chov gekoni I . Ivan Vergner. Nie wiem czy jest już II tom. Może ktoś się orientuje?
Przydało by się też coś o wężach.
Czy z tego rodzaju pozycjami też jest równie "bogato" we wszystkich księgarniach, czy raczej należy szukać, ew. odwiedzić giełdę?

A Praga dlatego, że pracuje tam ojciec znajomej, którego chcę wykorzystać i uzupełnić bibliteczkę ;).
Kowal

Jeronimo
29-06-2011, 04:20
hmm...
Literatura - Dyskusje o książkach, czasopismach terrarystycznych

http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=1&i=60&t=60

Jan Kowalski
29-06-2011, 05:21
hmm... Tak ale nie tylko. Również co nieco z dziedziny "turystyka, księgarnie, giełdy" ;)

42d3e78f26a4b20d412==