PDA

Zobacz pełną wersję : alergia ... to ja cierpię



legwan
13-07-2013, 13:28
Niedawno sprzątałem całe terrarium z powodu na mój ból w płucach i kaszel po każdym dłuższym przebywaniu z wstawioną głową do terra ... wszystko wydezynfekowane gorącą parą, kamienie i korzenie wyparzone ... niestety nadal mam ten sam problem ... może coś poradzicie
Pozdrawiam cierpiący Tomasz

Rysiek
13-07-2013, 13:54
Idź na testy do przychodni alergologicznej i poddaj się testom na co jesteś uczulony, a nie rób jaj i nie trzymaj długo głowy w terrarium :-))) Będziesz mniej cierpiący ! Alergie wśród gadów mogą występować, ale wtedy ogranicz kontakt do minimum, a nie trzymaj głowy w terrarium :-) To moja rada na tą chwilę.

celtic
13-07-2013, 14:06
moja kolezanka musiała oddac swojego gada.. tez jej sie działo cos podobnego.. sie okazało,ze ma alergie na legwanowe odchody...
zrob sobie testy jak radzi Rysiek... no i zobaczysz co Ci dolega. Mam nadzieje,ze nie bedzie to nic takiego nie do wytrzymania. Nie wiem jak to jest byc alergikiem,ale z tego co widze po innych to nic przyjemnego... wiec chyba nie ma zartow...

Pozdrawiam !

Madzi

legwan
18-07-2013, 06:41
" zyrtec " na alergię .. to działa

Rysiek
18-07-2013, 08:40
Wiem, że Zyrtec działa, ale zrób testy na co konkretnie jesteś uczulony. Może to nie legwan jest powodem Twoich dolegliwości, a to warto wiedzieć;-)

celtic
19-07-2013, 14:27
cale zycie przeciez nie bedziesz tego bral...

42d3e78f26a4b20d412==