PDA

Zobacz pełną wersję : hmm pomoc? nom przydała by się :-)



reconnect
19-07-2013, 15:06
Czesc to jest taki załozony przeze mnie temat, w ktorym prosił bym o podesłanie mi zdjęć waszych terr na maila >> rcn@o2.pl (bede budował dla Gebka domek i chciał bym aby mnie coś zainsprowało). Moze jakieś sugestie co do materiałów wykonczenia scianek, zastosowania wodospadziku? "deszczownicy" ?. Prosił bym tym samym o nie robienie z tego tematu off topicu i nie dopisywanie jakiś bzdur :P:P. Czyli jak jesteście zyczliwi to słać na maila rcn@o2.pl a dopisze Was na honorowa liste "wyskrobaną" w ściance terr.... cya




*meg nie umieściłem tego postu w dziale zdjęcie z tego powodu ze tam znikomy procent ludzi by mi pomoglo.

bajkabarbara
19-07-2013, 19:21
witaj :-))
jesli chcesz - to za pare dni moge wyslac Ci fotografie - terariow ,ktore gotowe mozna kupic w sklepach.Natomiast ,,umeblowanie,, t.z. korzenie sa tylko ze specjalnej leciutkiej kory z drzewa korkowego.Jest wystarczajaco mocna ,aby utrzymac doroslego osobnika ,a na tyle lekka ,ze jesli ,,ulubieniec,, nieco ogonem ,,pomacha,, - to sam krzywdy sobie nie zrobi.Bardziej ,,wyrafinowane,, teraria posiadaja 2 DNA.Jedno ze specjalnej siatki na ktorej sie uklada kawalki kory ,a drugie pod spodem z szuflada , do wylewania pozostalosci wody.(w terarium jest wilgotno )pozd.bab :-))

reconnect
20-07-2013, 05:40
pewnie ze chce :-)

Fatman
27-07-2013, 14:58
Wejdz na
http://fatman.homelinux.com/gallery/legwan
tam jest moje dotychczasowe terra. Teraz biore sie za nowe.

42d3e78f26a4b20d412==