PDA

Zobacz pełną wersję : Dylemat..



Ratay
20-07-2013, 14:37
Mam pytanie do was co byscie zrobili na moim miejscu bo mam mozliwosc kupienia legwana 110 cm wiek 1rok i 2miesiace za 60 zł jest on zdrowy bo hodowal go ktos kto musial wyjechac za granice musial go sprzedac bo nie mial co z nim zrobic tyle tylko ze jest maly problem ma chorą łapke , poniewaz byl hodowany z wiekszym od siebie legwanem ktory go w nią ugryzł i uszkodzil jakis nerw i ma sparalizowane 2 czy 3 palce od paru miesiecy ona byla przeswietlana i leczona przez weterynarzy i jest z nia wszystko ok tylko poprosty wladnosci nie ma w palcach ale chodzi i radzi sobie nią całkiem niezle. Prawdopodobnie jest to samica jest super osowojony i milo nastrawiony do ludzi pierwszy raz go wzialem na rece zaczolem glaskac i zaczal mrozyc oczy to chyba dobrze :) . Juz lednego lega mam ma 60 cm i jest troche dziki ale z czasem sie oswaja.. Kupic czy nie Kupic ?

Ratay
20-07-2013, 14:44
Aha i jeszcze jedno dzis nawet przynioslem tego duzego do domu i trzymale go na kolanie i wyciagnalem mojego . Przyblizylem mojego do duzego i moj kurde otworzyl pysk i zwinal ogon do bicia wiec chyba bym musial w innym terra tamtego trzymac. Moglby duzy malemu zrobic jakas krzywde albo maly duzemu ?? w jednym terra pytam z ciekawosci bo raczej bym i tak wiekse terra zrobil dla duzego

reconnect
20-07-2013, 15:26
jak Cie stać i dasz rade to bierz! ale pamietaj ze 2 terr obowiazkowe i nie małe a raczej spore pzdr :F

gabriel24
20-07-2013, 18:02
jezeli Twój stara sie dominowac po za terra, to nie radze Ci trzymac ich razem (ale moge sie mylic). ja mam tez dwa legi. jak biegaja mi po chcacie to laza za soba i jest spox, wloze ich do terra to czasami sa male zgrzyty. ja bym sie nie zastanawial ( tylko pomysl o kosztach nastepnego terra)

Saurus
21-07-2013, 07:45
jesli mruzy oczy to nie znaczy ze mu to sprawia przyjemnosc, to oznaka stresu! legwan chce sie odizolowac i nie jest oswojony tylko sie boi. z czasem jak urosnie moze sie przestac bac i ty sie bedziesz bal jego jak bedzie agresywny

FIfatrAFa
22-07-2013, 09:24
Witam
Ja tez mam dwa legi. 90 i 46 cm :) Razem chodza po pokoju, razem plywaja w wannie i jest good, byly dni gdy siedzialy razem w terra az wiekszy zbzikowal na chwile i pogryzl mlodego.Teraz trzzyymam je w oddzielnych terrariach a reszta sie nie zmienila.

Na Twoim miejscu wzialbym tego drugiego, na pewno nie bedziesz zalowal :)



pozdro

Fatman
27-07-2013, 14:52
Roczny legwan nie ma metra dlugosci..... ktos Cie robi w konia

Saurus
27-07-2013, 14:58
jesli byl karmiony miesem to moze miec tyle po roku... ale juz na pewno ma uszkodzone nerki, watrobe itp jesli tak bylo. Zastanawia mnie taka niska cena skoro jest zdrowy-taki duzy legwan, zdrowy, zadbany za taka cene?cos mi sie nie bardzo chce wierzyc

Sipe
03-08-2013, 15:14
A mój legwan mając rok miał ok 90cm i nikt mi nie powie że to nie prawda, chyba że nie wierzycie Łukaszowi Sułowskiemu z biofila (serdecznie pozdrawiam). Mój leg jest w wieku 17 miesięcy ma ok 115cm. Nigdy nie była karmiony mięsem, ani nawet nie podawałem mu świerszczy czy innych podobnych ..

Pozdrawiam

42d3e78f26a4b20d412==