PDA

Zobacz pełną wersję : domaga sie miesa :| :| :| ??



hajdo
08-08-2013, 10:23
witam... mam takie qestion czy to mozliwe ze muj legwan domaga sie miesa :|?? chodzi mi oto ze jak podaje mu pokarm na rece to od pewnego czasu zaczyna nie jesc swojego jedzonka tylko gryzie mnie w dlon hehe i prubuje sobie kawalek wyrwac hehehe ( nie idzie mu to najlepiej hehehe ) ale nie gryzie haotycznie czy ze strachu i potem ucieka tylko tak jak by ja sobie zuje ... ??

afrox
08-08-2013, 12:54
może sobie Ciebie tylko próbuje, żeby zobaczyć co to... mój podczas jedzenia też czasem mnie skubnie... ale raczej tak jednorazowo, a nie przeżuwa mnie ;)
pozdro

Rysiek
08-08-2013, 12:57
Nawet jakby się domagał to o tym co zje decydujesz Ty. Niestety takie są zasady, gdy chodzi o hodowlę gadów (i nie tylko). Legwany potrafią zjeść wiele niewłaściwych dla nich rzeczy. Co do próby wyrwania kawałka skóry, mięsa z dłoni to za 2-3 latka nie będzie "hehe" ;-) Przekonasz się. Hehehehehehe

Papec7
08-08-2013, 15:26
moj ostatnio jak podawlem mu jedzonko z reki to rzucil sie na mnie z otwarta paszcza i chcial mi reke zjesc nawet mam ślad, dodam ze jedzenie mial w terrarium :)

envy
09-08-2013, 00:12
prosze mnie nie straszyc;) moja gadzinka ma dopiero pol metra i .... az sie boje jak zmieni sobie upodobania na moje kosci;)

Papec7
09-08-2013, 02:47
moj ma 115 cm :) ale nie bylo to az tak straszne :)

hajdo
09-08-2013, 05:47
hehe dzieki za odpowiedzi ... w sumie faktycznie to co zje zalezy tylko odemie :p hehe a na przyszlosc chyba kupie sobie rekawice do spawaia hehehe
POZDRAWIAM...

sqqter
09-08-2013, 08:12
Proszę się nieśmiać z rękawic ponieważ sam musze używać do przenoszenia mojego lega :P Jest taka agresywna (60 cm) że jak dziabnie to nie[puści a potem rany do krwi wszystkie inne czynności robie gołymi rękami żeby sie przyzwyczaił ale przenosze w rękawicach narciarskich

Inka25
09-08-2013, 08:26
w narciarskich? hihihihih

Robert Rutkowski
14-08-2013, 03:01
Moja 2.5 letnia legwanica Żaba w niedzielę mnie dziabnęła w otwartą część dłoni w poniedziałek chodziłem do chirurga bo mi cały czas krwawiło.Obeszło się bez szycia.
Wcześniej Żaba mocniej gryzła mamę, mnie dostało się po raz pierwszy. Ugryzła mnie za pomoc w zdejmowaniu wylinki, przed ugryzieniem ostrzegała mnie łapką.

Czasem mnie gryzie delikatnie w czasie dawania jedzenia. Już wiem co to oznacza, bo robi to po tym jak dostaje smakołyk - groszek z puszki, albo odrobinę białka jajka.Po prostu prosi mnie gryzieniem o dokładkę smakołyku. Pozwalam jej na odrobinę tego jedzenia 1 na miesiąc.

42d3e78f26a4b20d412==