PDA

Zobacz pełną wersję : ale bajer ;)))



reconnect
29-08-2013, 08:46
musze sie pochwalić i zarazem zapytać czy u Was jest podobnie ;)))
Przedchwila legwan łaził sobie po pokoju (parapet, kwiatki itd.) nagle jego uwage przykuło terrarium. biedak kombinowal jak tu z kwiatka wejść do zamknniętego terr. postanowil ze wskoczy na subwoofer a z tamtąd jakos uda sie do środka- oczywiscie nie wyszlo mu to. otworzylem terr i patrzylem co bedzie dzialo sie dalej. polazil po podlodze wskoczyl na moje wyro z tamtąd znowu na kwiatka no i siup do środka. pomyslalem o co mu chodzi, przeciez nie nawidzi terrarium, ale ..... cwaniaczkowi zachcialo sie zalatwić, a to ze jest wychowany to nie narobi byle gdzie, więc postanowil zalatwic sie w swojej ubikacji! :))) normalnie ale jestem z niego dumny ;))). przed chwila wyszedl na wierzch terrarium i mi robi demolke. najgorsze jest to ze szykuje sie do skoku na firanke ;))) na 5 skoków 4 mu wychodzą ;)))) dobra bo sie rozpisalem.

ps. wczoraj jak zobaczyl ze zalozylem rekawiczki zeby go zdjąć z karnisza to mnie skubaniec w palca zaczal gryźć heh tez komicznie to wyglądało.

pozdrawiam :F

Remus
29-08-2013, 09:12
Dopiero bedzie komicznie jak osiagnie wymiary Gucia :P

Marblo
29-08-2013, 09:30
Taaa bedzie komicznie ale chyba tylko dla legwana :)))
Fajnie ze sie tak nauczyl zalatwiac. No to teraz proponuje 2 etap- muszla klozetowa ;)))))))

Rysiek
29-08-2013, 10:10
Niektóre legwany mają swoje ulubione miejsca na załatwianie potrzeb :-) Jeśli chodzi o skoki na firankę nie wiem czy to takie śmieszne ;-/ Po jednym takim wybryku Gucia kupowałem żonie na otarcie łez nową firanę. Do dzisiaj mi i Guciowi to pamięta, chociaż nie wiem co ja zawiniłem :-)))

Pawloosh
29-08-2013, 12:34
Swego czasu posiadalem agame brodata, skubana zalatwiala sie zawsze, gdy ja wypuszczalem, wiecej- jak zachcialo jej sie zrobic kupsko, napierdzielala lapami w przednia szybe terrarium, zeby ja wypuscic! Tak wiec jesli chodzi o sprzatanie terrarium, odchodow praktycznie w nim nie bylo:) Przebojowe sa te zwierzeta!

Beata-Inka
29-08-2013, 13:00
Mój smok załatwia sie zawsze na gazete.

WaRiaT_1986
29-08-2013, 13:30
A mój w 80 % na korek specjalnie dla niego i 20 % do baseniku ;-)

noradarling
31-08-2013, 08:47
mój leg wychodził ze swojego terra i wchodził na terra z boa dusicielem
- na terra z boa, na górze była kratka...

leg stawał dupskiem nad kratką i walił KUPĘ do terra w którym siedział boa

było to nagminne zachowanie przez kilka tygodni - w końcu zlikwidowałem terrarium z boasem !!!

pozdrawiam
noradarling

Agazgaga
01-09-2013, 11:50
A mój Robal załatwia swoje "potrzeby" w 90% do basenu a czasami koło basenu. Myślę, że woda czasem jest za zimna i jakoś Robal daje mi do zrozumienia , że tego nie lubi i mi wtedy brudzi w innym miejscu. Ups:)

42d3e78f26a4b20d412==