PDA

Zobacz pełną wersję : Pozdrownionka z Anglii od naszego Madzika;)



meg11
23-09-2013, 14:21
No wiec w skrócie..
http://www.exo-fauna.com/Email.jpg
list dostałam od Jacku:)

Jacku
24-09-2013, 00:22
Dzięki Meg :)
Pozdrawiam:)

Rysiek
24-09-2013, 04:08
Dziekuję ;-)

celtic
24-09-2013, 09:19
czesc Robasie !!! to juz 2 miesiace dzis minely jak tutaj sobie siedze !!! Matko teraz dopiero zobaczylam jakie bazgrolki wyczynialam na tej karteczce ! az sie wstydze. ale pisalam to na kolanku na plazy tak zeby siebie usprawiedliwic :)
no.... u mnie wsio ok :) zeby tak w skrocie napisac :) mam nadzieje,ze u Was tez :) Buziaki gorace Wam wysylam, bo musza byc gorace bo tu zimno i deszczeowo pasqdnie jest. nie pamietam niemal jak slonce wyglada...
no... to bede konczyla bo czas mam ograniczony. tu wszyscy sa ograniczeni :P no.. prawie.. ale ja wcale zlosliwa nie jestem :P
ech.... no dobra :)
buziaki !! usciski i pozdrowionka !!!
papasie :)

Wasz
Madzik :)

Fatman
24-09-2013, 09:52
Pozdrowka!!

celtic
08-10-2013, 08:37
witam Robaczki moje kochane !! zeby nie powiedziec jaszczurki ;P
Pozdrowionka chcialam wyslac i powiedziec ze juz tylko 1,5 mca i bede w domku :) no.... to Buziaki ogromniaste !! tesknole sobie za Wami nie tak caly czas zeby nie bylo, ale od czasu do czasu :)

usciski ogromniaste

Madzik

celtic
08-10-2013, 09:25
dzieki meg za smska ale nie dostalam go w calosci i nie wiem o co biega ;( ale chyba to tez pozdrowionka i buziaki dla madzi byly :) wiem babeczko ze tesknisz za mna :) ja za Toba tez :) :*

celtic
09-10-2013, 05:43
aaaa juz wiem o co chodzilo w smsku ;) pierwsza czesc dotarla :) ale juz wiecej nic nie skrecaj sobie ok? ;) i tak juz jestes madziku dosc pokrecona :)
ok... to ja uciekam :) wlasnie zdalam jakis smieszny egzam z angielskiego... czyms trzeba sie tu zajac.
a gg znow nie mam, bo po wczorajszym zainstalowaniu mnie opierniczyli ze im wira do systemu wprowadzilam i musieli wszystko czyscic :P
oj broi madzik broi ;P
no.. to jak cos to bede pisala tutaj :)

Buziaki Robaczki moje kochane :)

madzik

Fatman
09-10-2013, 09:46
Hmmm Meg slyszysz nie skrecaj tyle.... rotfl

Dziwic sie, ze taki dobry humor ma! :D

42d3e78f26a4b20d412==