PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie do Fatmana



AmazoNKA
15-10-2013, 08:28
http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=10&i=17544&t=17541

W tym watku podales link do swojej strony. Na jednym ze zdjec ktore tam sie znajduje a ja zalaczylam, widac Twojego legwana.
Mam takie pytanie:
Czy mnie sie tylko wydaje czy jego tylna, lewa noga jest spuchnieta?

pozdrawiam
[gadzinka]

Fatman
15-10-2013, 10:17
Nie legwan jest tak umiesniony. Obie nogi sa symetryczne. Poza tym pod stala opieka dr Loktoka

Marblo
15-10-2013, 11:41
Tak to jest jak sie lega sterydami karmi ;)))))))
Niezly opas ta Twoja lega ;)))

STIW
15-10-2013, 11:58
w jakim wieku jest Twój leg ?

AmazoNKA
15-10-2013, 13:23
Re: łaciaty legwan Fatman 19-11-04 11:24
"Nie trzeba fotek. Jest to napewno wylem po zastrzyku. Moj legwan rowniez mial takie plamy. Niektore z nich sa slabo widoczne, ale widoczne, gdy legwan jest wyziebiony."

Z Twojej wypowiedzi zrozumialam, ze Twoj leg mial robione zastrzyki... zastrzyki robi sie przy oslabionym organizmie, MBD (odwapnieniu).
A Twoj z jakiego powodu mial je robione? Czyzby sterydowe, ze mu tak miesnie w tej nodze urosly? ;P

Pozdrawiam
[gadzinka]

loktok
15-10-2013, 14:36
Nie tylko przy MBD robi sie zastrzyki, a jesli juz jakims cudem pojawilo sie u lega fatmana (co bylo by cudem) to fatman napewno by to odrazu rozpoznal, wiec nie obawiaj sie AmazoNKA o lega fatmana. :-)))))))))))

loktok
15-10-2013, 14:38
Nie przesadzajmy z tymi literkami przed nickami, nazwiskami, a tak na marginesie jeszcze nie dorobilem sie dr. :-)))))))))

AmazoNKA
15-10-2013, 16:20
Sam temat posta wskazuje, ze zadaje pytanie a nie udzielam rad... tylko licze na odpowiedz adresata :-)
Aha loktok: nie napisalam, ze zastrzyki robi sie tylko i wylaczie przy MBD, prosze uwaznie czytac. Milo, ze pan zabral glos... cenie pana wypowiedzi na tym forum :-)

Pozdrawiam
[gadzinka]

AmazoNKA
15-10-2013, 16:29
Fatman a czy Twoj legwan po tej imprezce:
http://fatman.homelinux.com/gallery/impreza/pict1267
nie mial kaca i dusznosci od dymu tytoniowego?

Pozdrawiam
[gadzinka]

Marblo
16-10-2013, 09:58
Ktos tu najwyrazniej probuje komus cos udowodnic!
Tylko ciekawe co i po co??? :////

Fatman
17-10-2013, 03:26
Moj legwan dostawal zastrzyki po operacji wyciecia kul zoltkowych. Jakby PANI umiala uzywac funkcji szukaj w forum to by PANI przeczytala.

Fatman
17-10-2013, 03:29
Niech sobie PANI wyobrazi, ze legwan byl wtedy w drugim pokoju. Spiacy spokojnie na korzeniu i pod lampka. Nie wiem co PANI probuje udowodnic, ale narazie robi PANI z siebie posmiewisko. Zaczynajac od leczenia legwana termoforem pod koldra, konczac na atakach i przegladaniu oraz zamieszczaniu zdjec bez pozwolenia autora i wlasciciela. Zachowuje sie PANI jak 13 letnie dziecko, ktore probuje cos udowodnic za wszelka cene i mu to nie wychodzi.

Fatman
17-10-2013, 03:46
Widze, ze trzeba bedzie galerie zrobic pod haslem, bo przegladaja ja osoby, ktore niebardzo maja jakakolwiek etyke. Tym sie wlasnie prosze PANI roznimy, ze ja jakbym gdzies takie zdjecia wygrzebal to bym ich na publicznym forum bez zgody wlasciciela nie zamiescil. Ja narazie grzecznie siedze i odpowiadam, ale jeszcze troche i poswiece pare nocy przy komputerze, zeby uprzykrzyc PANI troche zycie. Powiem ostatni raz grzecznie: odczep sie ode mnie. Znam bardziej odpowiednie osoby, ktore sie troszcza o mojego lega (np. Loktok), wiec jesli PANI moze, niech PANI wsadza swoj wscibski nochal w sprawy innej osoby. Tak to jest jak sie ludzie dorwa do komputera i internetu... Mysla, ze sa anonimowi i wszystko im wolno...

meg11
17-10-2013, 05:49
nie będę dłużej tolerowała tego typu kłótni na forum, już raz prosiłam o spokój, proszę ponownie, za trzecim razem, nie będę nawet ostrzegała..

ZAMYKAM WĄTEK, macie ochotę na kłótnie to róbcie to na privie:/

42d3e78f26a4b20d412==