PDA

Zobacz pełną wersję : okres godowy u samcow???



Tasha
23-10-2013, 05:09
Hej wszystkim!!!

z tego co wiem okres godowy u legow przypada na miesiace grudzien- styczec i zaczynaja one byc juz dojzale plciowo po ok dwoch latach- wlasnie w takim wieku jesy moj leg (samiec), oczywiscie znacznie powiekszyly mu sie otwory udowe, nawet powiedzialabym ze sa bardzo duze, do tego wariuje jak szlony (trudno mu usiedziec w jednym miejscu) kolejna rzecza jest to ze z kloaki cos mu (dzis dokladnie) zaczelo zwisac (zastanawia mnie to czy to nie jego wacek)???

jezeli wiecie jak dlugo trwa ten okres to napiszcie bo boje sie ze leg moze zrobic sobie jakas wielka krzywde i czy nie podac mu czegos na uspokojenie (wczoraj juz sobie palucha rozwalil- pelno krwi wszedzie :( jezeli macie jakies doswiadczenia z tym zwiazane to tez dajcie mi znac bo ja nie wiem czego sie jeszcze moge spodziewac i jak dlugo to potrwa???

pozdrawiam

TaSha

afrox
23-10-2013, 09:41
hm... mój łobuz miał/ma właśnie godowe wariacje.. mimo że jeszcze nie ma 2 lat... jeżeli to coś, co mu wystaje to jest takie białe i cienkie to jest to jego ... hm... sperma... gdyby wyglądało jak "mięsko", było krutkie i skierowane do przodu to byłby jego interes...
mój łobuz też nie mógł usiedzieć w jednym miejscu (teraz jakoś mu troche przeszło - siedzi, je i dalej siedzi), ciągle gdzies łaził... najczęściej do mnie... nie dawaj mu na siebie wchodzić bo pewnie będzie cie gryzł... tak jak mój mnie...
co do palca to pewnie naderwał/ urwał sobie pazura... nie denerwuj sie... zaraz przestanie krwawić i się zagoi... po jakimś czasie odrośnie i nie będzie śladu po szkodzie... a jak długo? hm... wstyd przyznać ale sam nie wiem... musze doczytaś w bookwach ;)
powodzenia i cierpliwości...

Tasha
23-10-2013, 14:26
hej!

wielkie dzieki za wskazówki, jak narzie Franek sie uspokoił i zażywa kąpieli słonecznych :)
paluch tez juz lepiej wyglada, masz racje zerwał sobie paznokcia, paznokiec juz odpadl i teraz znacznie lepiej to wyglada:)
a to co rano zobaczyłam to z twojego opisu wyglada na sperme...
jak narazie nie zauwazyłam żeby stał sie agresywny w stosunku do mnie :)
ale to chyba dopiero początek jego "wariacji" :D
wiec pewnie wszystko przedemna
a jeszcze jedno: z tego co mi wiadomo to z tych gruczołów co ma na udach ma wydobywać sie jakas substancja, która ma zachecic samice do "igraszek"
czy u twojego lega cos sie z nich wydobywa czy tylko sie powiekszyły???
bo u Franka jak narazie tylko sie powiekszyly

pozdrofionka

TaSha

42d3e78f26a4b20d412==