PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy wazne..



Unit
02-11-2013, 11:08
Pisalem juz posta w dziale Terrarium, ze postanowilem wziasc sie w garsc i zajac mojim legwanem. Ale mam maly problem, a raczej dwa male problemy, mianowicie gdy kupowalem gadzinke :) miala tak jak by nadgryziony wachlarz nie wiem czy on odrsonie ale wszystkie znaki na niebie uswiadamiaja mnie ze nie, moze sa jakies masci ?? dalej Jak ja kupowalem miala wszystkie rogi na karku a dawno temu jaj odpadly mniej wiecej na odcinku od glowy tak gdzies 10 cm ( legwan ma 90 cm )
czy da sie z tym cos zrobic czy raczej nie czy odrosna. Nastepnie jakie jej jedzenie przygotowywac w jakich proporcjach, co do nich dodawac jakie skladniki itp. Podzielcie sie swojimi pomyslami i refleksjami co do mojich pytan Bardzo dziekuje z góry za odpowiedzi ... Pozdrawiam

reconnect
02-11-2013, 12:27
co do tego ostatniego to FAQ czytaj i archiwum! człowieku ile masz legwana ze dopiero pytasz jak go karmić?!?!?!?!?!?!

Unit
02-11-2013, 13:43
wiem jak go karmic ale chodzi mi o to jak urozmaicac pokarmi diete a co ty sie tak bulwersujesz czlowieku pytam sie co mozna dodac do ulepszenia jedzenia i porpawy kondycji, was o cos poprosic to tylko krytyka nie wiem co jest z wami opanujcie sie oki. Widocznie nie wolno was o nic prosic ale to nic oki

reconnect
02-11-2013, 15:05
prosic? wiesz co t FAQ ? jak w nim klikniesz bedziesz mial odpowiadz na najczesciej zadawane pytania, nawet odnośnie urozmaicania pokarmów. wiesz co to polecenie szukaj? jak klikniesz "szukaj" i wpiszesz pokarm, dieta i pokrewne temu to bedziesz mial od fallusa odpowiedzi. nikt sie nie bulwersuje... no coś Ty.....

PROŚCIE a otrzymacie ODPOWIEDŹ!

Rysiek
03-11-2013, 04:11
http://terrarium.com.pl/faq/index.php?kat=1&fid=13 , http://www.terrarium.com.pl/faq/index.php?kat=1 , http://www.legwanzielony.com/

Fatman
03-11-2013, 10:45
Pewny jestes, ze to jest nadgryzione? Legwany czasami maja takie wglebienia w loloku jak sie na nie patrzy z profilu. Daj fotke ...

Unit
03-11-2013, 12:51
fota

afrox
03-11-2013, 15:17
rogi mu obeschły prawdopodobnie na skutek nie shodzącej od dłuższego czasu wylinki...niestety nie odrosną... :(, a co do worka to wygląda normalnie... przynajmniej ta część z kolcami... gdybyś dał fotkę z rozłożonym worem to byłoby mozna cos powiedzieć...
a może twój legu jest tak niesamowicie spokojny że jeszcze nigdy worka nie rozkładał ;) hehe i nawet nie wiesz że go ma... (żart)
pozdro

Unit
03-11-2013, 16:07
mozna powiedziec ze masz racje on prawie wogule nie wyciaga tego wora caly czas ma go schowanego jedynie kiedy zobaczy mojego psa, kota szczura albo jego wroga numer 1 czyli mojego tate id razu go wyciaga ale tak jest strasznie spokojny i daje sie brac na rece ladnie je ale zdolowales mnie tym ze mu nie odrosna bo je wczesniej mial ale trudno cuz zrobic :( jakos damy sobie rade teraz tylko pieniadze na terrarium i bedzie wszystko dobrze P.S. on(ona) ma okolo 90 cm i jakies prawie 2 lata czy to dobry wynik jak na taki wiek ??

Fatman
04-11-2013, 02:00
Raczej jest starszy...

Fatman
04-11-2013, 02:01
Wez delikatnie rozciagnij lolok i zrob zdjecie. Tu nic nie widac...

42d3e78f26a4b20d412==