PDA

Zobacz pełną wersję : Zwaryjował



delta
04-11-2013, 12:03
Witam wszystkich

Mój leg zwaryjował odkąd go wypuściłem z terrarium w sobote to po tym dostał takiej głupawki :). Skacze po terra jak oszalały, drapie po szybie, próbuje pyskiem otworzyć szybe. Już chyba z każdej strony i pozycji próbował dobrać się do szyby żeby tylko wyjść, a jak go wypuszcze to wyskakuje z terra jak wariat pochodzi chwile pobada i spowrotem zwiewa do terra.

Marblo
04-11-2013, 12:31
Fajnie :))))
Smok ruchliwy to raczej zdrowy smok :)))

Remus
04-11-2013, 14:36
Nie martw sie.U mnie jest to juz od bardzo dawna ;)

delta
04-11-2013, 14:50
nie martwie się tylko śmiac mi się chce z tego co on robi, mam pocieche z niego.
przynajmniej spala to co zje a je jak oszalały, a ja mam w domu kabaret :)

reconnect
04-11-2013, 15:23
u mnie ten kabaret juz doprowadza mnie do szału. moj legwan nie nawidzi przebywac w terr. gdy tylko mnie zobaczy domaga sie wypuszczenia, ale ja twardo trzymam na swoim i nie ulegam. wkoncu dzwiek skrobania po szkle czy po poczkach terrarium, demolowanie środka przez tego smoka zmusza mnie albo do wypuszczenia, albo do wyjscia z pokoju jest ostatnia opcja; sluchawki na uszy i glośna muzyka no i to najczesciej stosuje. mały po kilkunastu minutach sie uspokaja. pozdro!

delta
04-11-2013, 15:48
Mój smok potrafi cały dzień skakać z gałęzi na gałąż i przechodzić z góry na dół żeby tylko wyjść. Wczoraj cały dzień taki cyrk wyprawiał :)

Darius
05-11-2013, 02:58
U mnie to samo :) skrobanie, kopanie w podlozu, skakanie po terra i w koncu mam dosc i go wypuszczam. Na szczescie po wypuszczeniu ostatnio zachowuje sie spokojnie, idzie zaraz na parapet i obserwuje swiat:) i tylko czasami na mnie wyskoczy ;)

jery
06-11-2013, 09:58
hehe to chyba normalne, mój leguś robi to samo , ale tylko gdy jest śwatło w terrarium i gdy się nagrzeje, wali mnie ogonem, skacze, drapie o szybe terra itd. :P

WaRiaT_1986
06-11-2013, 12:57
A mój jest przeciwieństwem :-) Jest spokojny wygrzewa się poplącze się po terrarium nawet jak go wypuszcze to po parunastu minutach sam wraca :-) Wszedzie dobrze ale w domu najlepiej.

Tusipek
07-11-2013, 07:21
Nie boisz sie ze legwan sie przeziębi na parapecie ? Przeciez przy oknie jest zimno.

Mój legwan też uwielbia patrzec przez okno , ale boje się ją trzymać za długo poza terra.

Pingwin
12-11-2013, 09:18
mmoj legwan nauczył sie pazurami otwierac terrarium i teraz gdy zawsze wracam do domu to mam cały pokój rozwalony , musiałem w koncu kupic blokade na drzwiczki. jesli twój legwan próbuje sie wydostac z terrarium to znaczy ze jest zdrowy.a gdy wczoraj chciałem wsadzic mojego legwana do terrarium to zdzielił mnie ogonem w twarz , tak ze rozciął mi skore ,mam nadzieje ze nie bede miał blizny.

42d3e78f26a4b20d412==