PDA

Zobacz pełną wersję : ;)))))))))



celtic
20-11-2013, 10:22
Witam Robasie kochane !
Jeszcze ze wszystkimi sie nie przywitalam oczywiscie,ale w takim razie nadrabiam tutaj :)
Milo znow byc w domku i milo znow poczytac sobie to jakze domowe - bo nie mozna go inaczej nazwac- forum.
Jacku... hmmm nudno beze mnie tak? to czego tak tu wszyscy duzo pisza :P i nikt sie nie martwi,ze madzik nie marudzi i sie nie bulwersuje :)
tylko.. ze zanim sie znow wkrece w rytm to bede musiala wyjezdzac, ale przyjdzie czas ze jeszcze bedzie mnie dość :) i ze moze beda inne forumowe dyskusje w pewnym innym miejscu o czym jeszcze dokladnie nie powiem bo to tylko plany czy jak kto woli marzenia...

a co do Sylwestra to Rysku nie spedzilam do nad Tamiza tylko w łozku niestety i to tez nie w sposob w jaki by sie moze myslalo ze mozna spedzic sylwka.. no... po prostu bylam w stanie totalnej prawie nieprzytomnosci i tyle co ledwo sie podnioslam zeby zlozyc zyczenia mojemu Robaczkowi i znajomym. Lepsza impreze mialy te male swinstewka co to bakteriami sie zwa i probowaly mnie powalic, ale tak no do konca im sie nie udalo. juz dochodze do siebie - nie ma jak domek i herbatka z miodzikiem i cypitrynka :)

No to moze na tyle z nie bardzo forumowych spraw.
Jestem wrocilam na troszke i troszke postaram sie znow tu poudzielac na ile mi moja malutka glupiutka glowka pozwoli :)

no i co najsmutniejsze jak weszlam do pokoju... stoi sobie terrarium, bez lokatora...no.. ale nie moze byc na razie nowego skoro mnie tu tyle nie ma... ech...
Prawdziwie wiele radosci sprawiaja te male zielone a pozniej duze bardziej brazowe :)
I mimo ze juz czasem mialam wahania czy moze aby jednak powinnam kiedys jeszcze ... to teraz sobie mowie.. a bede kiedys jeszcze, bo te stworki przeciez sprawily,ze sie tu pojawilam i ze mam cel taki a nie inny no i nie tylko stworki zielone ale tez te stworki co potrafia czlowieka podeprzec jak sie cos w glowce czasem niemadrego podzieje.

No... to juz chyba konczac.... ciesze sie ze przyjechalam i ciesze sie ze tu wrocilam i jeszcze bardziej bede sie cieszyc, kiedy jednym z tych zielonych znow bede mogla sie zaopiekowac :)

Buziaczki dla wszystkich !!

Madzik

Rysiek
21-11-2013, 03:56
Witaj w domciu ;-) Faktycznie te zielone stworki sprawiają dużo radości. Właśnie "poleciał" stojak na CD i 50 płyt leży na podłodze. Co by pancio robił, no nie :-[.

Fatman
22-11-2013, 05:22
Witamy ponownie na forum :)

42d3e78f26a4b20d412==