PDA

Zobacz pełną wersję : Smieszny problem



Bioły
09-12-2013, 15:31
Od jakiegos czasu mam z moim legwanem smieszny problem, otóz mój smoczek nauczyl sie zalatwiac jak tylko wyjme go z terra ,dzis nawet narobil na mnie i widze ze tak mu sie to spodobalo ze tylko czeka az go wyjme i wtedy sie zalatwia. Moze tez ktos tak mial i ma jakis sposob na to bo jak nie to bede musial zrezygnoewac z wyciagnia go z terra a bym bardzo tego nie chcial.pozdrawiam

bodzio
09-12-2013, 16:07
Najlepiej jak będzie miał basen z ciepłą wodą, większość legwanów tam załatwia swoje potrzeby. Zostaw go kilka dni w terrarium wtedy nie ma szans na Ciebie narobić. ;)

celtic
09-12-2013, 16:19
niestety to czasami tez jest wywołane stresem.
Zostaw go na razie w spokoju i tak jak powiedział bodzio... wstaw legwanowi basenik. Nie wszystkie legwaniki sie załatwiaja w wodzie... czasem po prostu gdzie popadnie... ale to,ze tak Cie potraktował... moze swiadczyc o jakims zdenerwowaniu.

Bioły
09-12-2013, 16:53
Basen z cieplą woda caly czsa ma w terra i kiedys sie do niego zalatwial ale teraz robi to na pokoju albo jak dzis na mnie:) i nie sadze aby to byl sters ,bardziej jakies glupie przyzwyczajenie i nie wiem jak go od tego oduczyc.

daf
10-12-2013, 11:51
Ja mam ostatnio tak, że legwanica najpierw się zalatwia a potem odrazu otwiera terra.

Deore
12-12-2013, 08:54
Bioły - wyjmij lega znowu i jak narobi gdzies w pokoju to zbierz to i włórz do terrarium i tam zostaw. Potem przez jakies 2 dni go nie wyjmuj i zaczekaj az zacznie sie zalatwiac w terra. Powinien to robic tam gdzie polozyles jego poprzedni klocek. Ja tak swojego nauczyłem i tez sie zalatwia zawsze w jednym miejscu :)

42d3e78f26a4b20d412==