PDA

Zobacz pełną wersję : Pocztą??



Steve18
25-12-2013, 16:00
Mam pytanie i mam nadzieję, że ktoś z was mi pomoze. Mam możliwośc kupienia legwana. Ale osoba która je sprzedaje po atrakcyjnej cenie mieszka w Warszawie a ja w Katowicach. Czy bespiecznie jest zeby wysłąła mi lega(oczywiście nie teraz bo jest za zimno) pocztą?? i czy on jest bezpieczny w takiej przesyłce??. A i jeszcze jedno te legwany są z Salwadoru cena to 100-120 zł za 45-55 z ogonem. Czy warto i czy niejepiej poszukać krajowych no i czy takie są?? proszę o pomoc.

meg11
25-12-2013, 16:25
jeśli już musi być wysłany, to zdecydowanie najlepszą formą wysyłki będzie przesyłka konduktorska, po kilku godzinach legwan będzie u ciebie, pocztę zdecydowanie ODRADZAM!!!

co do pochodzenia legwanów, to większość osobników, które posiadamy pochodzi z zagranicznych hodowli importowanych do naszego kraju:)

napisz jeszcze od kogo z Wawki zamierzasz kupić legwana? zastanów się czy nie lepiej kupić u siebie w mieście lub u Sułka w Krakowie..:)

Długi
25-12-2013, 16:40
Nie wiem czy pamietasz ale jakisz cas temu byla wielka draka, gdyz babka wyslala szczeniaka poczta a zwierzak zdechl... Trudno sie dziwic bo spedzil w kartonie chyba ze 3 dni... W kazdym badz razie grozi jej wiezienie...

Przypuszczam ze gdyby cos takiego sie w tym wypadku powielilo kara rowniez mogla by byc surowa.

Wniosek- osoba ktora chce poslac zwierze poczta jest niepowarzna. A ty jezeli chcesz otrzymac lega zywego to lepiej sie na to nie godz.

Pozdrawiam

Długi

Steve18
25-12-2013, 17:05
Osoba od której chciałbym kupić lega ma nick GADY
A o Sułku z Krakowa nic mi niewiadomo:/

Fatman
26-12-2013, 00:21
To poszukaj bo to jest jedeno z lepszych zrodel w Polsce...

Rysiek
26-12-2013, 01:27
Jeśli mieszkasz w Katowicach, wybierz się na giełdę do Świętochłowic. Kupisz taniej niż w sklepie i wybierzesz sobie legwanika jakiego zechcesz. Spotkasz się również z nami ;-)

Steve18
26-12-2013, 06:44
Tak dokładnie to mieszkam w Świętochłowicach:P moja szkoła jest zaraz obok mdk-u w którym są giełdy. Ale niewiem kiedy będzie taka giełda a chętnie bym poszedł

Rysiek
27-12-2013, 02:00
Najbliższa prawdopodobnie w marcu. Zaglądaj do działu "imprezy, spotkania terrarystów" - http://www.terrarium.com.pl/forum/list.php?f=7 .

42d3e78f26a4b20d412==