PDA

Zobacz pełną wersję : Brak apetytu



owca
12-01-2014, 14:52
Samiec legwana ma gdzies z 3 lata nic nie je od miesiąca jest nadmiar aktywny chodzi po całym pokoju non stop. czy jest to tylko spowodowane z sezonem godowym czy moze to być coś jeszcze. Wypróżnia sie w bardzo małych ilościach więc może coś podskubuje po kryjomu ale wcześniej to 2 michy dziennie zjadał. Tylko bez zadnych postów że mam rtg robic ze to roztocza albo ze lampy nie ma uv itp.

czakol
12-01-2014, 17:17
hey! mam samice, 2 lata i mialem podobna sytuacje.... tzn. jadla bardzo malo, wyprozniala sie tak samo jak twoj i byla bardzo ruchliwa, w tej chwili jest wszystko ok... okres ten u mojego legwana trwal jakies 3 tygodnie chyba, takze mysle ze musisz przeczekac. powodzenia ;)

Izabela
13-01-2014, 10:04
A jesteś pewien, że to samiec? Może to jednak samica, która z chęcią pozbyłaby się jajek?:))))

Bartas
13-01-2014, 12:19
Jeśli to samiec to jest to w tym okresie jak najbardziej normalne że robi sobie głodówke i w najbliższym czasie powinien zacząć jeść, mój 2,5 letni samiec ma tak co roku. W okresie godowym twój leg może także przejawić wobec ciebie agresje. Mój co chwile macha głową kiedy podchodze do terra(moze uważa mnie za samice) :D:D.

42d3e78f26a4b20d412==