PDA

Zobacz pełną wersję : Nocny szał legwana



delta
19-01-2014, 02:59
Witam wszystkich

Mój legwan wczoraj w nocy zwaryjował, miał zgaszone światło i spał sobie smacznie
a tu nagle jak nie zleci na dół do basenu i zaczyna walić głową i drapać łapami o szybe jak by go coś zaatakowało w terra. Jak mu zaświeciłem światło to się uspokoił, ale jak zgasiłem znowu po chwili zaczął waryjować od nowa.
Może duchy widział :)))))

wariat z niego, wypuszcze go dzisiaj niech pobiega po mieszkaniu może się uspokoi, a jak to nie pomoże to do psychologa z nim pójde. Może ma jakieś napady depresyjne.

Macha
19-01-2014, 04:48
Może boi sie ciemność ;)

kamil_hools
19-01-2014, 10:32
miał straszny sen!! ;)

Długi
21-01-2014, 15:37
a moze galaz na ktorej spi jest za waska? jezeli mieszkasz na ruchliwej ulicy to problemem moga byc tez wibracje powodowane przez ciezarowki. pamietam ze mojego lega to kiedys budzilo- treslo sie cale terra mimo ze mieszkam 100 od szosy.

Pozdrawiam

Dlugi

delta
22-01-2014, 10:41
Długi od śpi przeważnie na ścianie, a terra jest zdala od ruchliwej ulicy. ciekawe jest to że jak zgasiłem drugi raz światło to zrobił dokładnie to samo co za pierwszym razem.
Pozdrowienia

Długi
23-01-2014, 15:24
mozesz sprobowac kupic mu zarowke night glo (taka niebieska.) jest ona uzywana do obserwacji zwierzat aktywnych w nocy i raczej niestosuje sie tego przy legach ale moze w twoim wypadku leg sie poczyje pewniej jak bedzie mial trochew jasniej... jest to jakies rozwiazanie....

Pozdrawiam

Dlugi

42d3e78f26a4b20d412==