PDA

Zobacz pełną wersję : brakuje mi jeszcze lega



frydrych1
04-02-2014, 10:11
witam juz prawie wszystko gotowe dla mojego legusia ktorego upatrzylem w sklepie jest mlodziutki ale nie wazne chodzi mi o to. ja jak widac w opisie nie mam doswiadczenia z jaszczurami a juz nie mowiac o legwanie zielonym i chcial bym zapytac czy poprosic kogos kto mogl by mi sluzyc pomoca w sprawach hodowli lega ale chcial bym zeby to byl ktos doswiadczony i z kim mogl bym pogadac na gg.

Luke
04-02-2014, 10:25
przeczytaj FAQ i różne inne informacje na temat hodowli, a pomocy w hodowli udzieli Ci tu każdy. Właśnie po to jest forum żeby dzielić sie info, a nie rozmawiać tylko na GG. Każdy może skorzystać. Jednak podstawowa sparawa to znajmość podstaw hodowli. Bez nich nie ma co zaczynać...bo poznasz Fatmana :))). Pozdrawiam swoją drogą.

frydrych1
04-02-2014, 11:12
podstawy to znam na pamiec ale chodzi mi o osobe do ktorej mogl bym sie zwrocic o pomoc np. ile mam dac witaminki do pokarmu albo cos takiego. proste pytania ktorych raczej nie ma w opisach

Luke
04-02-2014, 11:38
Wybierz opcje szukaj w poprzednich postach jest tego mnóstwo. pozdrawiam.

daf
04-02-2014, 11:53
Jak chcesz się do kogoś zwrócic do kogoś o pomoc to albo weź napisz do tych bardziej znanych legwaniarzy albo do jakiegoś legwaniarza z Wałbrzycha.

Długi
04-02-2014, 12:40
Hello.

Wydaje mi się że 99% problemow z ktorymi mozesz sie zetknac w poczatkowej fazie hodowli i nie tylko zostalo juz poruszonych na forum. Czytaj FAQ i uzywaj opcje "szukam". Brzmi to banalnie ale duzo osob jakos nie potrafi z niej korzystac. Stad posty np. "czy legwany spia w nocy?!" itp. :)

Pozdrawiam i powodzenia.

Dlugi

42d3e78f26a4b20d412==