PDA

Zobacz pełną wersję : Rysku i Jacku , czy wiadomo cos w sprawie ksiazki?



die
17-02-2014, 14:37
Tak jak w temacie chcialem sie Was zapytac czy wiadomo w koncu cos odnosnie tego kiedy ukaze sie ksiazka? Bo w koncu chcialbym ja przeczytac. Wiele dobrego o niej slyszalem:)
Pozdrawiam

Jacku
18-02-2014, 00:51
Rozmawiałem przed chwilką z wydawcą (Chemigrafia - Krosno) i prosił o uzbrojenie się w cierpliwość, ponieważ mają awarię maszyny, która drukuje ( zostawia smugę tuszu - brudzi papier ). Termin ukazania się dodruku uzależniony jest od terminu, w jakim dotrze do nich część zamówiona przez serwis, a trwa ta naprawa już hmmmm ... nawet nie pamiętam ile :/ To tak troszkę dyplomatycznie napisałem, bo gdybym chciał napisać co o tym wszystkim myślimy czy ja czy Rysiek to musiałbym sam swojego posta wywalić ze względu na ewentualne wulgaryzmy :) Jeśli chciałby ktoś sam się dowiedzieć o termin wydania jako przyszły czytelnik ... http://www.adir.rze.pl/

Pozdrawiam i przepraszam za ten poślizg (duży poślizg) wynikły nie z naszej winy.

Rysiek
18-02-2014, 01:13
Maszyna, maszyną, a osoba wydawcy jest jaka jest. Mają nas gdzieś z tak niskim nakładem i taka jest prawda. Musimy uzbroić się w cierpliwość. Dwa razy udało nam się u nich wydać książkę, więc może i trzeci raz nastąpi. Ze względu na powagę ostatnich wydarzeń napisałem to najdelikatniej jak potrafiłem. Przepraszam.

die
18-02-2014, 06:15
A wiec czekamy. Ja sie szczerze mowiac juz doczekac nie moge :)

42d3e78f26a4b20d412==