PDA

Zobacz pełną wersję : RapitGlo 5.0 & Ultra Vitalux



kreczmar
13-04-2014, 04:51
Witam jak w temacie. Chodzi i swietlówke RapitGlo 5.0 a mianowicie o to ze niemoge jej nigdize dostac :( Potrzebuje 15 watową o długosci 46 cm. Nie moge jej dostac ani w Głogowie, Zielonej Górze a nawet we Wrocławi (nie mają jej nawet w churtowni). Poprosiłem kolege aby rozgladnoł sie w Warszawie za swietlowką ale z tego co mi powiedział najmniejsze jakie mieli to 60 cm- za długa nie zmiesci sie terrarium :/. tak więc zawracam sie do was z uprzejmą prozbą pomozcie mi gdzie ja na 100% dostane to postaram sie tam dotrzec. A 2 moje pytanie dotyczy Ultra Vitalux tak samo jak z RapitGlo nie ma jej nigdzie. Prosze powiedzcie gdize moge dostac te obie rzeczy. Zgóry dziekuje

Adamek
13-04-2014, 05:41
sklepy internetowe w colisa.com czy jakos tak :P są jakos po 49 czy 53 zł ...

celtic
13-04-2014, 06:42
w Poznaniu swietlówki sa- przynajmniej były jeszcze pół roku temu.
co do Ultra Vitalux-a to nie ma ich tak zwyczajnie na składzie w sklepie.Idziesz do oddziału firmy OSRAM (do tej pory nazwa mi sie bardzo nie podoba) prosisz zeby Ci zamówili i dostajesz najpozniej za 2 dni. Nie jestem pewna co do ceny w tej chwili, ale z pewnoscia w oddziale Ci wszystko powiedza. no i co najwazniejsze mozesz ja stosowac nie tylko dla legusia ale i dla siebie,ale umiejetnie,bo mozna sie poparzyc i wzrok tez uszkodzic.

Pozdrawiam !

Madzi

ps. Pozdrowionka dla wszystkich kochanych robaczów i innych gadziądek z terrarium.com.pl i gratuluje Jacku i Ryśku stronki testowej :)
Dopiero miałam okazje ja sobie poogladac.
Buziaczki usciski i takie tam, bo znow bede uciekac. Przyjemnosci i pilnowac tu ładu prosze ! Niech to nie bedzie forum beznadziejnych sporów,ale inteligentnych pytań i odpowiedzi ! :)

Gdanszczanka
13-04-2014, 07:28
celtic masz może instrukcję po polski do Ultravitaluxa? neistety do mojej nei było dołączone i nigdzie na necie nei ma:(

Macha
13-04-2014, 08:19
Ultra Vitalux kosztuje ok.130 zł

Saurus
13-04-2014, 08:48
A na dluzsza mete wychodzi ZNACZNIE taniej niz swietlowki.

Jacku
13-04-2014, 09:21
Celtic gdybyś nie siedziała u fajfokloków :D, to dawno byś ją widziała :)))))

:-x

Saurus
13-04-2014, 09:32
Strona jest ok, ale mam jedno pytanie- czy nie wygodniej byloby, gdyby przyciski byly w bocznym menu, a przewijalo sie tylko dokument, ktory jest ladowany do "szablonu" pliku index.php? To moja sugestia tylko, ja jeszcze nie wiem, jak zrobic cos takiego (na razie boczne menu na stronach jakie robie zostaje na gorze przy przewijaniu tekstu :P ). Moze ktos potrafi to zrobic?:)

Rysiek
13-04-2014, 10:01
W załączniku jest o Ultra Vitalux. To zasługa celtic.

celtic
13-04-2014, 17:08
własnie chciałam napisac,ze po instrukcje mozecie sie do Jacku czy Ryska zgłaszac :) w moim kompiku jest bałaganik i nie wiem nawet gdzie to mam, no ale na szczescie Rysio był szybszy :)
cos to ja jeszcze chciałam napisac, ale mi wyleciało, no to... pozdrowionka ! :) i... dobranoc :)
Madzik ;)

Gdanszczanka
17-04-2014, 07:52
dziekuję bardzo:) napewno się przyda

42d3e78f26a4b20d412==