PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie kupic legwana???



hubert49
24-04-2014, 13:39
Zamierzam kupic legwana zielonego i nie wiem teraz gdzie?
Chcialem kupic w biofilu ale raczej po ostatnich zmianach tam nie kupie.
Doradzcie gdzie powinienem kupic lega

pozdro

frydrych1
24-04-2014, 14:00
mam nadzieje ze masz juz warunki stworzone dla niego oraz wielkie terrarium i jestes bardzo odpowiedzialna osoba ktora polubi lega na dobre i na zle i sie z nim nie rozstanie do konca zycia. TO PROPONUJE pana ktory uzywa niku GADY oferta to tez GADY to jego gg 6396761 polecam go naprawde mozna mu zaufac!

hubert49
24-04-2014, 14:46
Nie martw sie ja tutaj przez 2 lata sledze te forum o legwanie i nie jestem taki jak niektorzy pisza ze daja jakies maczniaki czy salate lub po 2 dnich prubuja brac lega na rece.

Izabela
25-04-2014, 02:01
Oczywiście, możesz kupić lega poprzez telefon czy internet, wielu ludzi tak robi. Zastanów się jednak, czy nie lepiej zwiedzić sklepy zoologiczne w Twoim mieście lub okolicy. Można wtedy naocznie przekonać się, jakie warunki panują w danym sklepie, jak sprzedawca traktuje "żywy towar" i jaką służy pomocą. Można wybrać interesującego nas zwierzaka, nie spiesząc się z zakupem, nie podejmując pochopnej decyzji. Można dłuższy czas poobserwować wybranego przez nas osobnika, ocenić jego ogólną kondycję i zachowanie oraz to, w jakich warunkach jest trzymany. No i na koniec można w ten sposób uniknąć stresu, jakiemu poddane jest zwierzę, wysyłane przesyłką kurierską z miejsca odległego od Ciebie wiele kilometrów. Transport z Twojej okolicy będzie na pewno krótszy i mniej inwazyjny. A przede wszystkim - to będzie przez Ciebie wybrane, upatrzone i ukochane smoczysko. Pozdrawiam. Izabela

Długopis
25-04-2014, 02:23
Popieram zdanie Izabeli. Ja kupowałem swojego smoka z nienajlepszych warunków ale miał w sobie coś takiego, że wiedziałem że to własnie ten smok, a przy okazji mogłem mu stworzyć lepsze warunki do życia. Na szczęście oprócz paru blizn po poparzeniach był w dobrej kondycji i nie mam z nim żadnych problemów zdrowotnych. Jeśli chodzi o kupno zwierzaka przez internet to raczej jestem przeciw. Jednak obejrzeć zwierzaka na żywo to nie to samo co na fotce.

hubert49
25-04-2014, 02:54
No wlasnie w mojej okolicy nie ma nigdzie sklepu zoologicznego z legwanami. Mieszkam w woj. zachodniopomorskim, moze znasz tutaj jakis sklep z dobrze howanymi legwanami??

Długopis
25-04-2014, 03:06
Niestety ja nie znam ale napewno ktoś się znajdzie bliżej Twoich okolic. Ewentualnie odwiedź najbliższe większe miasto.

frydrych1
25-04-2014, 07:06
faktycznie warto jest zobaczyc legwana w jakim jest stanie ale ja poszedlem na zaufanie kupujac mojego smoka i zaufalem wlasnie GADY i co sie okazalo?? leg byl w genialnym stanie nie mialem zadnych zastrzezen, a o bliznach po oparzeniach nie bylo mowy, transport byl swietnie zorganizowany kontakt tez super. znam juz GADY troche czasu i wiem ze zna sie koles na rzeczy.

Melissa
25-04-2014, 12:16
Hubert49 ja jestem z zachodniopomorskiego (Świnoujście/ Szczecin) i szukam teraz kogoś komu bym mogła powierzyć swojego smoka, gdyż niestety z powodu wyjazdu nie mogę się nim dalej opiekować. Jakbyś był zainteresowany to odezwij się do mnie na @ lub gadu- gadu (podane są w profilu).
Pozdrawiam

Agazgaga
26-04-2014, 06:53
Cześć.
Ja też mam do sprzedania legwana zielonego w wieku około 3 lata i ponad metrowej długości wraz z terrarium. Jest to samiec o imieniu Robal i tak jak w przedostatnim poście ja również opuszczam Polskę i jadę szukać nowego życia. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji to proszę oto mój e-mail: agiyagi@wp.pl . Tel 604 102 677

Kivek
29-04-2014, 07:06
Polecam pana o niku GADY , kupilem u niego Legwana zielonego o dlugosci 30 cm przesylka konduktorską za 110zl ,Legwan byl w stanie idealnym jak najbardziej polecam.

42d3e78f26a4b20d412==