PDA

Zobacz pełną wersję : Smutny Koniec



Looki
12-05-2014, 13:33
Napoczatku bardzo Prosze moderatora o nie usowanie TESSGO POSTU :( Dlatego pisze w tym dziale bo wiem ze ludzie ktorzy tu przebywaja sa odpowiedzialni i mam nadzieje ze takiego kupca znajde. Niestety jak juz wspomnialem musze srzedac mojego Legusia :( powod jest bardzo smutny jak dla mnie i dla niego, niestety wojsko sie o mnie upomnialo, Jak kupywalem Lega zapewniano mnie ze zalatwione, niesty prawda okazala sie inna :/ Chce sprzedac Tylko calosc i Tylko w dobre rece, jak na zdjeciu widac w terra jest wszystko co trzeba, UVA, UVB, Termometr itp Terrarium jest wielkosci 100/70/50, legus jest zupelnie zdrowy !!! Chcialbym za wszystko chociaz polowe sumy jaka wydalem czyli okolo 600 zl. Bardzo Prosze o Szybka Pomoc w Znalezieniu Kupca. Mieszkam w Krakowie i z wiadomych przyczyn odbior wylacznie osobisty !!!

Robert Rutkowski
13-05-2014, 01:15
A może tak na te 1.5 roku Ktoś zaopiekował by się Twoim legusiem?
Na pewno leg jest do Ciebie bardzo przywiązany i szkoda go się pozbywać na zawsze.
Pozdrawiam.

Jachyr1
13-05-2014, 02:05
Wlasnie Looki moze ktos by sie nim zaopiekowal i nie koniecznie musisz go sprzedac na zawsze!?? ja wiem ze nawet jak bede szedl do wojska czy tez na studia(za rok) to nie sprzedam lega nigdy! wiem ze bedzie sie mial nim kto zaopiekowac! pozdrawiam

Looki
14-05-2014, 10:43
Myslalem juz nad tym ale nie mam nikogo :/

Jachyr1
15-05-2014, 17:34
Gdybys nie mieszkal tak daleko mogl bym sie nim zaoppiekowac. Lecz nie mial bym nawet jak dojechac do ciebie. pozdrawiam

Lukas_d2005
16-05-2014, 03:32
Szukaj ! Prtzejrzyj spis terrarystów z twoich okolic powysyłaj pare maili,daj ogłoszeni do działu oddam. Ja bym próbował wszystkiego gdybym był na twoim miejscu...

Saurus
16-05-2014, 04:45
Moze nowy Bio-Fil prowadzi hotel dla zwierzat? Tak bylo w "starym" Biofilu gdy jeszcze prowadzil go Sułek. Bio-Fil jest w Krakowie, na ul. Krakowskiej 32- przejdz sie tam i zapytaj ;)

Looki
16-05-2014, 04:50
Dziekuje za wszystkie informacje bede probowal !!! i mam nadzieje ze mi sie uda. Bardzo mi go szkoda :( ale nie mam wyjscia. To jest okropne :(

Długopis
16-05-2014, 06:03
A może by tak jeszcze dało się wymigać od kamaszy zamiast oddawać lega? Przecież teraz można odrabiać służbę wojskową nawet w zoo. Pisz szybko odwołanie, papier przyjmie wszystko. Jak się nie uda to trudno ale warto spróbować.

42d3e78f26a4b20d412==