PDA

Zobacz pełną wersję : USG - legwany



Jarek Zajączkowski
16-05-2014, 05:42
Bezpłatne badania trwają. Badałem już różnej wielkości węże, żółwie jaszczurki ale z legwanami posucha. Zapraszam Was do współpracy.... W ostatnim badaniu ciężarnej samicy żółwia udało się nawet stwierdzić rozwój zarodka w pozostającym w jajowodzie jaju....

BeataU
16-05-2014, 12:33
Panie Jarku, a nie wie Pan, czy moze takie badania nie sa przeprowadzane w Kielcach albo okolicach Kielc? Bo chetnie bym swojego lega przebadala, ale nie bede go narazac na podroz. I jeszcze mam takie pytanie, moze nie calkiem pasujace do tematu: Czy zna ktos dobrego weterynarza od gadow w Kielcach? Bo ja jak sie pytam to kazdy mowi, ze raaczej leczy kotki i pieski a nie gady. Na razie na szczescie nie zauwazylam nic podejrzanego u mojego zwierza ale dobrze wiedziec na wszelki wypadek :)

kreczmar
16-05-2014, 12:41
_.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._
|
| A gdize odbywają sie te badania? Moze ja bym sie skusił. mieszkam w Głogowie wiec do Wrocławia mam nie daleko. Wnioskuje ze to włąsnie tam są te
| badania bo w profilu jest podane włąsnie to miasto.
|
| Pozdrawiam Tobiasz!
|
_.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._.-:-._

Rysiek
18-05-2014, 01:37
Transport Gucia autostradą do Wrocławia to nieco ponad godzinkę, ale on by tego nie chciał ;-)

Jarek Zajączkowski
19-05-2014, 05:30
Nie wskazane bez wyraźnej potrzeby.
Życzę zdrowia i pociechy z Gucia! :-))

Jarek Zajączkowski
19-05-2014, 06:16
www.ekovet.pl

Mapa dojazdu i telefony kontaktowe.

Rysiek
19-05-2014, 06:52
Dziękuję ;-)

Jarek Zajączkowski
19-05-2014, 07:58
Niestety nie znam, jednak w razie potrzeby możemy wszystko konsultować telefonicznie lecząc gadzinę na odległość....przy pomocy miejscowych lekarzy.

BeataU
19-05-2014, 08:34
W razie potrzeby bede o tym pamietac. Ale mam nadzieje, ze takiej potrzeby nigdy nie bedzie :)

42d3e78f26a4b20d412==