PDA

Zobacz pełną wersję : gekon lamparci



nazim
20-07-2011, 20:05
Chcialby prosic o rade w zwiazku z transportem tej jaszczurki .Dostalem go od znajomego lecz musze go przetransportowac z Opola do Wroclawia w jaki sposob najlepiej to zrobic ,zeby mu nie zaszkodzic .Czy nalezy w jakis specjalny sposob przygotowac mu terrarium ze wzgledu na nowe miejsce,prosilbym o jak najwiecej informacji jezeli chodzi o zmiane miejsca i poczatki chodowli tej jaszczurki,zeby negatywnie nie odbilo sie to na nim.Dziekuje ,M

madafaka
21-07-2011, 23:53
Ja nie miałem takiej dużej odległości ale przewiozłem go w zwykłym kartonowym pudełku które ciągle miałem na kolanach. Co do wsadzenia go do terrarium to przez pierwsze pare dni nie będzie wychodził nie będzie robił kupek itp.(tak było w moim przypadku) ale później wszystko było ok

Jeronimo
22-07-2011, 05:02
przewozic to chyba nalezy w plciennym worku a nie w jakims kartonie!

nazim
23-07-2011, 00:15
Dziekiserdeczne za informacje ,zobacze jak to bedzie bo przeprowadzke planuje na poczatku pazdziernika i do tego czasu chce sie jak najwiecej dowiedziec o nim,nara

muza
24-07-2011, 06:38
W worku chyba lepiej przewpzic legwany, bo maja pazurki.. Gekony maja przyssawki, wiec do worka i tak sie nie 'przykleja'. Moze jakis plastikowe pudelko?

lukasz
29-07-2011, 01:58
gekon lamparci nie ma przylg, mimo to ja polecam trasport w sztywnym pudelku/pojemniku wyscielonym czyms miekkim (papier/lignina itp.). Oczywiscie nalezy zadbac o wentylacje i temperature

pozdrawiam Lukasz

42d3e78f26a4b20d412==