PDA

Zobacz pełną wersję : DREWNOJADY-PODAWAĆ KAMELEONOM



iwona krzywkowska
08-08-2011, 07:59
czy podajecie swoim kameleonkom drewnojady?
Mój znudził sie już świerszczami i konikami polnymi a drewnojady pewnie chetnie by zjadł. Kiedyś jak mu podałam dwa to był "wniebowzięty".
Mam jednak obawy, że ich twardy pancerzyk nie jest odpowiedni dla jego żołądka tak jak larwy mącznaków. Czy tak jest faktycznie? Czy mączniaki są inne.
Proszę odpowiedź.
Iwonek

Black
08-08-2011, 15:34
Drewno jady nie sa dobre. Nigdy ich nie dawalem ale zawsze mi powtarzano zeby nie podawac zadnych larw!
Poczekam jeszcze troche i moze ktos doswiadczony sie wypowie:)

Pozdrawiam!
Dawid
Kameleon;)
3City

iwona krzywkowska
10-08-2011, 01:49
Ja tez staram sie nie podawac zadnych larw ale moj kami najwyrazniej znudzil sie juz swierszczami i konikami polnymi i od tygodnia nic nie chce jesc. Wczoraj podalam mu jednego drewnojada-i zjadl go natychmiastowo. Z larw maczniakow zrezygnowalm calkowicie.
Czytajac pewien artykul wyczytalam, ze drewnojady sa dobrym uzupelnieniem pozywienia ale.......nie jestem pewna
Pozdrawiam

Silicon
14-08-2011, 06:22
Polecam karaczany pokarmowe. Jak kupuje je dość tanio w Wa-wie na ul. Fieldorfa. Na długo starczają i świetnie znoszą długie przetrzymywanie w pudełku.
Drewnojady sa dobrm dodatkiem między swierszczami czy karaczanami od czasu do czasu.

zielonyfrajer
15-08-2011, 14:27
A gdzie w ogóle robicie zakupy karmowe w Wa-wie???
polećcie cos fajnego...

Alicja
16-08-2011, 01:56
podawaj drewnojady tuz po wylince (cale biale)

iwona krzywkowska
16-08-2011, 06:23
SILICON,
widziałam kiedys te karaczany. Były bardzo duże i wyglądało na to, że to raczej one zjadłyby kameleona a nie kameleon karaczany.
Dzięki wszystkim za podpowiedź.
Iwonek

Edyta
16-08-2011, 09:20
Jakie sprzedają karaczany na Fieldorfa i za ile.

42d3e78f26a4b20d412==