PDA

Zobacz pełną wersję : Gekon Lamparci



Ivan.
15-08-2011, 05:44
Jak bardzo GEKON LAMPARCI się oswaja?

kubalukaszewski
15-08-2011, 14:56
gekon lamparci - tygrysi jest jednym z najlepiej oswalajnym sie gekonem.mozna go oswoic do tego stopnia ze spokojnie bedzie jadl z reki.pozdrawiam.Kuba

Jeronimo
15-08-2011, 15:20
to ze je z reki to nic.. moj jak widzi moja reke to zaczyna sie na nia wspinac i chodzi po mnie lub siada na rece i wygrzewa sie. Slyszalem tez ze moze reagowac na glos... tak czy owak jak mnie widzi to wybiega. Jak matka wlozy reke to powacha ostroznie i odchodzi powoli - wiec chyba rozpoznaje swojego wlasciciela ;)

Pozdroffka :-)

yOdaa
16-08-2011, 09:53
Moj ucieka przed reka mojego brata, a na moja sie wspina. Jak zobaczy swierszcza na dloni, a ten zaczyna uciekac to dopiero mam kino :-). Zdarzalo sie pare razy ze zapomnialem zamknac terrarium, gekony sobie wyszly, pochodzily po biurku a po jakims czasie wracaly. Wiec chyba sie oswaja.. :-)

Kaśka
16-08-2011, 12:49
Moja samiczka oswoiła się do tego stopnia, że jak tylko włoże rękę to na nją wchodzi, sparejuje po niej lub wyleguje się na ramieniu a także bez obawy je na rękach owoce (czereśnie, winogrona) bardzo je lubi :)))

Jeronimo
16-08-2011, 13:15
a jakie jeszcze owodze jej dajesz? I w jakim jest wieku? (czy mlody gekon moze tez jesc owoce?)

Pozdroffka

P.S.
Jak masz jakies fajne fotki to z chcecia zamieszcze na mojej stronie http://www.lamparcik.prv.pl/ - szczegoly na priv ;)

Jeronimo
16-08-2011, 13:16
LOL mialo byc jakie owoce je twoj gekonik ?
eh mala literowka sie wkradla

yOdaa
17-08-2011, 05:09
Co trzeba zrobic zeby gekony zachecic do jedzenia owocow? Moje nie jedza nic co sie nie rusza.

Kaśka
18-08-2011, 08:08
Ma prawie rok innych owoców jej nie podaję bo lubi tylko winogrona i czereśnie. Co do zachęcenia to wystarczyło podsunąć jej pod pyszczek najpierw trochę liże owoce a potem chwyta całym pyszczkiem. Nie wszystkie gekoniki lubią owoce mam też samca z tą samiczką i to jest stuprocentowy mięsozerca interesuje się tylko tym co się rusza :)

42d3e78f26a4b20d412==