PDA

Zobacz pełną wersję : POMOCYYY z kameleonem jemenskim



mike b
04-09-2011, 07:26
witam
mam pytanko dla tych ktorzy sie troche znają na kameleonach jemenskich/.. wiec tak.,. czy ktos m,oze wie ile kosztuje okolo 20cm samica?? ile stopni musi byc w terrarium i jeszcze jakies wazne porady jak ktos ma to prosze sie podzielic..
z gory dziekuje
mb

Arrow
04-09-2011, 08:58
NIE KUPUJE A JAK JUZ MASZ TO WSPOLCZUJE KAMELEONOWI
to chore......
bedziesz w stanie zapewnic mu odpowiednie jedzenie(ilosc, urozmiacenie)
odpowiednie terrarium......
zastanow sie dobrze, nie chodzi juz o te 350 zl ktore wydasz chodzi o zwierze, jelsi juz strasznie sie uparles to poczytaj inne posty na forum, zaloz sobie hodowle swierszczy, zrob sobie kosztosrys wykonania terrariu: odpowiednie oswietlenie, wentylacja, ogrzewanie , podloze i wystroj, ja Ci odradzam........

kubalukaszewski
04-09-2011, 09:08
nie wiem czemu odradzasz-kazdy mial swoje początki i musi jakos zacząć.ja tak samo nic nie wiedzialem i bez problemu -zadnego-zapewniam mu teraz odpowiednie warunki!!!kazdy gad wymaga troskliwej opieki nawet najprostsze!!!Pozdrawiam Kuba

pepre
04-09-2011, 09:36
ale nie kazdy zaczynal od kameleona. a jesli ktos pyta o tak podstawowe rzeczy jak "ile stopni musi miec w terrarium" to znaczy ze osoba wie za malo. ja kameleona pospolitego sobie kupilem po 2 latach doswiadczenia z innymi gadami, zapewnilem optymalne warunki, duze,przestronne terrarium z bardzo duza iloscia galezi do chodzenia. po 6 miesiacach, padl. ot tak, bez powodu. dzien wczesniej go trzymalem na rece i wszystko bylo ok.

Alicja
04-09-2011, 09:55
Mike chyba powinienes zaczac od przeczytania opisow - forum to nie jest miejsce zeby pytac o temperature. A opisy jemenów są. To jest delikatne zwierze i nie ma miejsca na eksperymenty.

Black
04-09-2011, 14:30
Podpisuje sie pod slowami "odradzaczy" Kameleon jest zbyt delikatny zeby kupowac se go o tak! Tylko dlatego ze zmienia kolor i ma fajne lapke:/ Poczytaj forym i opis. A jesli chodzi o ceno to wystarczy poszukac w sklepach inter. jak biofil czy gekon i innych ktorych nie pamietam:)

Pozdrawiam!
Dawid
Kameleon;)
3City

iwona krzywkowska
05-09-2011, 04:38
jak juz sie zdecydujesz to poczytaj:
www.terrarystyka.com.pl
www.gady.sponsor.com.pl

P.S.kameleonki sa bardzo trudne i drogie w utrzymaniu.

InneCzasy
05-09-2011, 04:55
arrow !!!! doceniam twoją znajomość hodowli gadów lecz uważam że z tą hodowlą świerszcy to troszkę przesadziłeś ! można kupić świerszce w paczkach! można pogadać z kimś z zoo, oni tam mają świerszcy w brud po co hodować je w domu! a tak wogóle to sskzoda Iwona że najpierw nie zapytałas co gdzie i jak a potem dopiero nie zakupiłaś kameleona!!!

iwona krzywkowska
08-09-2011, 07:33
?????
to było do mnie?
iwonka

Arrow
08-09-2011, 07:39
jesli chodzi o kupno swierszczy to jesli Cie stac na wydatek rzedu 20-30 zl tygodniowo to oki :)

42d3e78f26a4b20d412==