PDA

Zobacz pełną wersję : Horror zwierzat w malym ZOO



rurka
06-09-2011, 16:00
kilka dni temu moja znajoma kupowala mi anolisa w Warszawie w sklepie ANNA ZOO. Anolis ktory do mnie trafil jest potwornie odwodniony,czy do tego stopnia, ze jedno oko jest zupelnie wysuszone. W terrarium bylo chyba z 15 samcow, zadnej rosliny, 32 stopnie i sucho jak pieprz. Te biedne zwierzaki powoli sie wysuszaly, nawet ze soba nie wojowaly bo nie mialy na to sily. Zastanawiam sie co za ludzie tam pracuja, jakie maja pojecie o hodowli zwierzat i jak to tak wogole moze byc? Serce sie kraje. czy nie ma rady na takie sklepy?

hatiras
13-09-2011, 13:33
Hey!!!
A byłaś może we Wrocławskim Ogrodzie Zoologicznym(...),lub w Kakadu w Galerii Dominikańskiej...?
Ta sama historia...
Pozdrawaim,hatiras

Loke
13-09-2011, 13:48
niestety wielokrotnie zwracalem im na to uwage (na sczescie wtedy ktos bral zraszacz i nawadnial terra) ale chyba robia to tylko wtedy... :(

PS: jak ktos tam bedzie i wilgotnosc bedzie nieodpowiednia zwroccie im owage a powinni to zrobic (czasem trzeba nastraszyc "poprosze w takim razie z kierownikiem" zawsze dzilala nigdy nie poszli...
wedlog mnie sa ta bezmyslni okrotni ludzie...

Alicja
15-09-2011, 06:53
Hmm byłam ostatnio wiele razy w "Kakadu' warunki może nie idealne ale zwierzaki tragicznie nie wyglądają. Raczej nie ma porównania z zoo - tam to istne piekło na ziemi.

rurka
16-09-2011, 07:00
niestety moja jaszczurka zdechla po tygodniu, byla tak wyniszczona i odwodniona, ze nie udalo mi sie jej odratowac, nawet witaminy podawane kroplomierzem zwracala. Szkoda ze z Gdanska do W-wy daleko bo tak latwo bym im tego nie darowala-naprawde musza sie w ANNA ZOO starac, zeby do takiego stanu zwierzaki doprowadzic.

42d3e78f26a4b20d412==