PDA

Zobacz pełną wersję : agama brodata



gregory
29-09-2011, 14:44
Wreszcie jest :-)))) nie mogę powstrzymać się przed pochwaleniem moim nowym a zarazem pierwszym zwierzakiem. Po długich bo ponad 1,5 miesiecznych dokładnych przygotowaniach przywiozłem do terra agamę brodatą- jest śliczna :D - domownicy sa zachwyceni. Myślę jednak że jest troszkę zestresowana bo dałem jej świerszcze i zjadła tylko 2 a reszty nie rusza (trochę się tym martwię), mam również wrazenie że nie pije. Prawie cały czas przesiaduje na sciance i olewa chodzące obok owady.
Zaobserwowałem ze może to samiczka bo lubi przesiadywac na samej górze ściany i przygląda się swojemu odbiciu w foli aluminiowej przyklejonej do górnej szyby (dobrze odbija ciepło - po zamontowaniu temperarura skoczyła o 2-3 stopnie do góry).
Jeśli macie jaieś uwagi lub możecie coś doradzić początkującemu to napiszcie - będę zobowiązany ja i podopieczna.
Pozdrawiam wszystkich Gregory

cromat
29-09-2011, 15:44
Musi sie przyzwyczajic do terra i bedzie spoko,nie masz sie co martwic moj gekon tez na poczatku nie chciał jesc a teraz mi zjadł nawet całego swierszcza bo mam go od wczoraj ale trszceczke wiem.Podrawiam

CERVEZA
29-09-2011, 15:57
Hejka, mozna nauczyc agamke pic z miseczki ale najczesciej pija podczas kapieli, chetnie pija rowniez z pipety. Mozna tak latwo podac witaminy. Gratuluje dobrego zakupu! Agamki brodate sa ,mega coooooooool!
CERVEZA

micgekon
07-10-2011, 10:37
gratuluje ja mam age od 2 lat jest wspaniala nie martw sie bedzie jadla jak sie przyzwyczaji nic na sile moja też praktycznie nie pije ale za to bardzo lubi soczyste owoce mandarynki wisnie z kompotu ,salate raz w tygodniu kąpie ją w wannie(tak polecił mi jeden z doświadczonych hodowcow) temp. ok.30-35st po miesiącu nauczyla sie jesc swierszcze z reki powodzenia

42d3e78f26a4b20d412==