PDA

Zobacz pełną wersję : gekon lamparci



cromat
04-10-2011, 13:24
Ej!!Mam pytanie dlaczego moj gekon po zjedzeniu swierszcza ma duze podgardle za niedługo mu sie zmniejsza a potem jak czasem zacznie oddychac to schowa całe podgardle a zaraz znowu ma takie duze???I Juz na dłuższy czas ma dalej takie duze podgardle,czym to moze byc spowodowane czy to jakas choroba??Zgóry dzieki za odpowiedzi

Ghost
04-10-2011, 13:37
gekon ma duze podgardle jak polknie jedzenie, bo musi to sie jakos dostac do brzucha:)
jak oddycha to mu sie zawsze troszke powieksza i pomniejsza podgardle. tak juz jest

cromat
04-10-2011, 13:43
Aha czyli nie jest chory ani nic takiego???Ale On ma to podgardle jak ma w buzi swierszcza a potem jak go polknie to ma troche mniejsze.A jak podejde do terra to tak zaczy na szybko oddychac.A przedtem jak mu dawałem swierszcze to tak nie mial(moze sie nie przygladałem tak bardzo).To moze byc czyms spowodowane po jedzeniu????DAje mu najmniejsze swierszcze jakie maja w sklepie!!

Ghost
04-10-2011, 14:13
uwazaj na wielkosc swierszczy bo male gekoniki lubia sie zatykac i nie robic kupki:) moj zawsze tak oddycha
to chyba normalne

Jeronimo
04-10-2011, 17:44
moj na poczatku jak sie stresowal to zawsze szybko oddychal..
teraz juz jest tak oswojony ze nie widze jakis gwaltownych ruchow gardzielka ;)
co do powiekszania przy jedzieniu (przelykaniu) to nigdy tego nie zauwazylem... moj jak dopadnie swierszcza to polyka go w calosci albo chrupie pare sekund.. i juz po krzyku :D

42d3e78f26a4b20d412==