PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Gekonem lamparcim



cromat
06-10-2011, 14:36
Mam problem poniewaz moj gekon cały czas lezy na buzce i na brzuchu,jak go chce wziasc na rece to sie bardzo rzuca i ucieka(mam go od 13.11.02)nie wiem czemu.Pomuzcie mi!!Moze byc chory lub cos w tym stylu???????Pozdrawiam

dr Robert
06-10-2011, 14:50
To chyba normalne, że leży jak się wygrzewa, czy odpoczywa. trudno sobie wyobrazić, aby leżał an plecach i opalał się jak człowiek :)
Gorzej, jeżeli on nie jest w stanie chodzić na własnych nogach. Wtedy najprędzej to bardzo poważne problemy z wapniem.

Konrad Romanowski
07-10-2011, 01:26
Sprubuje ci pomuc . Masz tego Gekona od nie dawna to nic dziwnego ze ci ucieka z rak . Jaszczurki oswajaja sie po jakims miesiacu a zeby go wytresowac potrzeba ci jakis 2 miesiecy . Dlaczego lezy to ci nie powiem nie stety .
Pozdrawiam : Konrad

mantid
08-10-2011, 04:17
OSWAJAJĄ ???????????????????????
TRESOWAĆ ????????????????????????

cromat, myślę że Twój gekon po prostu odpoczywa - nie są to zwierzęta, które można brac na ręce ot tak sobie, utulać itd....

Twoje ręce są dla gekona bardzo wilgotne i mają dla niego dziwny zapach inny niz to, co zna z terrarium. Poza tym te akurat gekony są raczej aktywne w nocy. W dzień wylegują się i nie ruszają. Jeśli po wzięciu na ręce gekon jest w stanie szybko uciec to raczej wykluczłbym sugerowane przez dr. roberat problemy z niedoborem wapnia lub witamin 9co oczywiście nie oznacza, że nie należy mu ich podawać).

pozdrawiam.

madafaka
08-10-2011, 14:10
Mój też tak lezy i nic mu nie jest polezy potem pochodzi po terrarium i tak całą noc

mantid
09-10-2011, 11:27
Konrad skąd ty to wiesz ??? Nie tak dawno temu pisałeś, że chciałbyś kupić swoja pierwsza jaszczurkę ???

42d3e78f26a4b20d412==