PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Gekonem lamparcim(to juz nastepny:(()



cromat
11-10-2011, 13:30
Bo mam pytanie poniewaz nie wiem ale mój gekonowi lamparciemu po prawej stroniei teraz nawet i po lewej(Patrzec od niego od góry od srony ogona)ma taka granatowa plamke(jest dosc duza) na brzuchu(od dołu oczywiscie).Zawsze dawałem mu dwa swierszcze.Jak bylem u kolesia w sklepie zoologicznym to powiedział ze mu sie cos zrobiło z watroba.Powiedział zebym mu zrobil głodówke,trwa to od soboty w niedziele nic nie dostał wczoraj jednego i dzisiaj w ogóle ale to mu nie chce zejsc.Co o tym sadzicie jakie jest wasze zdanie.Kupy robi normalnie!!!

Gekony to dobra i nie smierdzaca sprawa:))

mantid
11-10-2011, 13:48
Twoj gekon chyba nie jest specjalnie chory, skora na brzuchu gekonow jest dosyc cienka i czasem "przeswituja" przez nia narzady. Jesli Twoj gekon zachowuje sie normalnie to sie nie przejmuj.....

pozdrawiam

cromat
11-10-2011, 13:57
Normalnie w dzien spi czasem chodzi po korzeniach a w nocy gania.Wczoraj zmusiłem go zeby sobie sam swierszcza upolował,wpusciłem go swierszcza do terra i go sam złapał.Na poczatku nie mogl chwycic ale potem to spoko.a jak sbi to spi całysie kładnie i raczki do tyłu.Czyli wszystko w porzadku???

Krzysztof.W
12-10-2011, 03:40
Chłopie, twój gekon jest zdrowy,

chaj.

mantid
12-10-2011, 05:30
zdrowy jak byk....

Twoja odpowiedz sugeruje ze normalnie Twoj gekon sam nie poluje tylko go karmisz ?

Karm go raz na 2-3 dni - po prostu wpuszczaj mu kilka swierszczy do terrarium i niech sam sobie z nimi radzi. Swierszcze nic mu nie zrobia a jak bedzie glodny to sam sobie zacznie je lapac. Jak nie zje wszystkich to zostaw swierszcze w terrarium one nic zlego tam nie zrobia, a gekon bedzie jadl wtedy kiedy bedzie tego potrzebowal.....

Bizonek mały
15-11-2011, 10:42
Mój też tak ma... chyba wszystkie lamparty tak mają

42d3e78f26a4b20d412==