PDA

Zobacz pełną wersję : kamien grzejny



Ghost
17-10-2011, 14:42
czy gekon lamparci moze miec w terra kamien grzejny? moglby sie na nim wygrzewac. czy w ogole przydam mu sie taki kamien? jak tak to gdzie moge go kupic w poznaniu albo w internecie???

bobas
17-10-2011, 15:40
Kamień grzejny to lipna sprawa, z tego co słyszałem to na takim kamieniu zwierze moze sie poparzyzc, wszystko jeszcze zalezy od mocy kamienia, ale kazdy z ktorym adale doradzal mi kabel grzewczy lub mate grzewcza.

Fryta
17-10-2011, 15:51
zalezy od mocy kamienia. Niestety większość jest do bani. Poza tym ich jakość ... conajmniej słaba. Zdarzaja sie wyjątki.

Krzysztof.W
17-10-2011, 17:18
Najlepiej zrób sobie samemu kabel grzejny.Z grzałki akwaryjnej 10W,będzie tańszy .
Polecam bo taki sam zrobiłem i działa znakomicie.

ADAM KULESZA
21-10-2011, 11:57
kamien grzejny mozesz zrobic w bardzo prosty sposb: wystarczy ze wezmiesz zwykly (wczesniej osuszony i wyparzony) kamien, najlepiej plaski, i polozysz go na dwa idace obok siebie kable grzewcze (radze kupic dobrej firmy:) i juz kamien gotowy. Jak bedzie za zimny lub za goracy to mozesz kontrolowac ilosc kabli pod nim przechodzacych. Sam zrobilem taki kamyk swojej parce lamparcich i teraz moge ogladac swoich podopiecznych jak sie na nim wygrzewaja.

pozdrawiam

buli

Ghost
22-10-2011, 11:52
kupilem drugi kabel grzejny i termoregulator
mam nadzieje ze bedzie ok
dzieki
pozdrawiam:)

memphis
23-10-2011, 04:52
ja zrobiłem sam kamień grzejny z kabla i karałka płyty z takiej jak na grobach i jednep płytki glazury tylko niewiem czy był zadobry bo tak sie grzał że niemożna było na nim ręki położyć więc chyba dla jaszczurek tez racej za dobry niejest
pozdórwki

42d3e78f26a4b20d412==