PDA

Zobacz pełną wersję : kilka pytan o gekonie.



cromat
24-10-2011, 11:14
Elo!!Bo moj gekonprawie w ogule sie nie rusza bo teraz albo sobie lezy albo spi czy to normalne???Czy temperatura 26-28 stopni w dzien mu wystarczy???Ile ma mu sie teraz swiecic swiatlo i jak go bedzie najlatwiej oswoic(mam go dopiuero miesiac)???Czy zarówka uv jest mu potrzebna jezeli daj mu vitaminy(srera)???Co oznacza jelei lezy sobie na na brzuchu i glowce(chodzi mi ze glowe ma polozona na ziemi)??CO moze oznaczac to ze czaem otwiera oczy nie do konca??Dlaczego w ougle si e nie wygrzewa??Swierszcze trzzeba dawac mu codziennie??Z góry dzieki za odpowiedzi.Jesli bedziecie laaskawi odpowiadajcie na pytania po kolei prosze.Jeszcze raz pozdro

Jeronimo
24-10-2011, 12:56
najpierw powinienes napisac ze twoj gekon ma 5 miesiecy a ty go masz dopiero jeden miesiac :D

Moj gekon ciagle siedzi w domku i chyba spi.. czasami to sie zastanawiam czy zyje. Wieczorami wychodzi i wygrzewa sie na takim nagrzanym piaskowcu... (od kiedy podnioslem mu temperature w nocy to chetniej wychodzi). Piszesz ze lezy sobie na brzuchu i glowe ma polozona (moj jak sie wyluzuje na maxa to tez glowe kladzie - jest spokojny).. i piszesz ze sie nie wygrzewa hmm... nie wiem jak to rozumiec. On lezy sobie i nie wygrzewa sie.. mysle ze gekon kladzie sie tam gdzie mu jest najlepiej, a nie tam gdzie wydaje sie tobie ze bedzie dobrze.
Moj czesto wygrzewa sie na mojej rece wnioskuje to po jego usmiechnietej minie :D
Moj czasami mrozy oczy, a pare razy wlazyl sobie jezyk do oka i zaczal nim czyscic sobie oko (LOL).

memphis
24-10-2011, 14:21
tak apropo tego czyszczenia oka to niewiem nieznam sie zamocno ale o ile wiem gekony nie posiadaja powiek więc jest to jegyny sposub nawilżania oczu taj jak człowik mruga tak gekon oblizuje oczy
nara

Ghost
24-10-2011, 14:51
gekony lamparcie maja powieki:)
moj lize sie po oczach jak mu cos do nich wpadnie

Jeronimo
24-10-2011, 16:24
eh zapraszam do obejrzenia powiek gekona :DDD http://www.gekony.prv.pl/

Pozdrawiam

42d3e78f26a4b20d412==