PDA

Zobacz pełną wersję : Poradźcie mi



pul
01-11-2011, 03:08
Czy jest jakaś jaszczurka która ma od 40 do 80 cm, jest łatwa w hodowli, nie gryzie i latwo się oswaja?

GALN
01-11-2011, 03:24
Pul jak by ja miał wybierać to wzioł bym Agamę Brodatą co prawda to nie jaszczurka ale świetny gad łatwo sie oswaja jest towazyska nie gryzie woli dać dyla,przeczytaj opis chodowli jezeli bedziesz mógł spełnić jej odpowiednie warunki to bierz.Widziałem ją i bardzo mi się spodobała.Dorasta gdzieś koło 45 cm i naprawdę jest na co popaczeć.
Wszędzie jej pełno.Można powiedzieć ze to mały pies w ciele gada.Napewno będziesz z niej zadowolony.
No narki

pul
01-11-2011, 03:26
dzięki ale jeśli to nie jaszczurka to niby co

GALN
01-11-2011, 03:31
Wejc na czat pogadamy

GALN
01-11-2011, 04:28
napisałem "co prawda to nie jaszczórka" z tego względu ze jaszczurka kojazy sie z małom gadzinką,wiec sorki nastepnym razem odpisując na posty bedę pisał jak na wielkiego znawcę przystało a nie starał sie problem rozwiązać i doradzić.

;) dzięki za uwagi

Wiciu
01-11-2011, 05:18
Z ciebe D... jest a nie "wielki znawca" jeśli chcesz kupic kobre, o A. brodatej piszesz że to nie jaszczurka i piszesz o niej, że to prawie pies.
Zastanów się co piszesz a najlepeij zaprzestan takiego pisania.
Wiciu

Alicja
01-11-2011, 05:26
Qrcze myślałam że mam sześć jaszczurek, agam brodatych a teraz mi mówią, że mam sześć prawie-psów heheh ;)))))))))

GALN
01-11-2011, 06:58
wiesz co Wiciu napisałem ci meila moze ich nie czytasz ja czytam ,jestem spokojnym człowiekiem ale jak czytam twoje posty to poprostu podpadasz mi pod debi...a co sie mnie czepiasz moze ci coś w zyciu nie wyszło moze natura cie kiebsko obdarowała i chcesz to w jakiś sposób nadrobić.Oj chciałbym mały człowieczku żebyś mi to w oczy powiedział.
1.dla takich dup.... jak ty co nie potrafią postów z przymrużeniem oka czytać pisząc "nie jaszczórka " mogłem dodać tylko jaszczur ale też byś
sie doczepił bo ty wszystko wiesz best chłopak.
2.jak napisałem "wielki znawca" to nie chodziło napewno o mnie bo nim nie jestem tylko o ciebie tylko wtedy jeszcze tego nie wiedziałem
3.kobra nie dla mnie tylko dla kolegi który ma napewno wiecej rozumu i rozsądku co ty.
4.Jak skączysz szkołe lub jak skączyłeś przyjmij sie na uniwersytet do pracy tam takich ludzi potrzebują.

Zresztą co ja sie przejmuje czytałem twoje odpowiedzi na forum i ty poprostu taki jesteś.A twoje odpowiedzi prawie zawsze nie na temat,Nie zdziwił bym sie jak pewnego dnia poszedł byś na policje donieść na swojego najleprzego kumpla.
Człowieku opanuj się bo kiedyś się natniesz.

GALN
01-11-2011, 07:00
No ale sama powiec Alicja czy nie są to takie pieski w skórce gada ;)))))

pul
01-11-2011, 07:06
PIŚCIE

Alicja
01-11-2011, 15:13
Są przekochane tyle powiem :) Nie ma lepszych jaszczurów :)

42d3e78f26a4b20d412==