PDA

Zobacz pełną wersję : Kameleon jemeński.



lharkon
14-11-2011, 10:32
Chetnie nawiaze korespondencje z osobami chcacymi wymienic doswiadczenia i informacje o tym kamku. Ja przyznam ze posiadam go dopiero pare dni, ale...szybko sie ucze i duzo spedzam czasu przy `bracie`(tak go nazwalismy;)

xol
14-11-2011, 10:39
supeeer!
ja mam kamka od 6 grudnia, jest kochany i ładnie rośnie, odezwij się na gg albo maila xolotl@wp.pl to pogadamy:)

Black
14-11-2011, 18:00
jak znajde chwilke z checia pogadam:)
Proponuje zeby sie tu takze wpisali ludzie ktozy mieli kontakt z tym zwierzeciem lub innym kameleonem np. uszatym czy pospolitym. Zielonyfrajer, pere, alicja i inni zapraszam.

Ps. W sklepie mam kameleona uszastego i bardzo bym chcial go polaczyc z moja kamka ale malenstwo ma dopiero 6-7cm a maja juz 28cm. Nie stety znam chyba koniec niedoszlego polaczenia tych stworzen:(

Pozdrawiam!
Dawid
Kameleon;)
3City

zielonyfrajer
16-11-2011, 10:34
CHETNIE POGADAM o KAMKACH W KAZDEJ CHWILI :))) UWIELBIAM JE
tutaj lub mail
Ania

PS Black, ale czy można w ogóle łączyć uszastego z jemenem?

Alicja
16-11-2011, 10:40
Nie radzę robić takich eksperymentów. Uszaste są wybitnymi samotnikami i raczej ani jeden ani drugi zwierzak nie byłyby zachwycony tą sytuacją. Poza tym ludzie - nie kupujcie innych gatunków kameleonów niż jemeński. Nie przyczyniajmy się do dewastacji ich populacji. Tylko kameleon jemeński naprawdę dobrze rozmnaża się w niewoli a wiele innych gatunków nie dość, że pochodzi z odłowu to jest poważnie zagrożonych wymarciem.

Black
16-11-2011, 15:52
Alice, nie polaczyl bym przeciez tych kameleonow mimo szczerych checi:/ Budujac terra. myslalem ze bedzie duze ale dzis widze ze jest juz zamale dla mojej kamki a co dopiero dla drugiego?! Z tym kupnem kamki co jest u mnie w sklepie to szkoda mi jej tam zostawiac ale z drugiej strony jak nie wezne to zdechnie albo w pracy albo u kogos kto ja kupi:(

Pozdrawiam!
Black

Alicja
17-11-2011, 16:09
Wiem, czasem jest bardzo ciężko patrzeć obojętnie na takiego zwierzaka :(( Mam to samo w sklepie w swoim mieście. Ale kupując je stwarzamy popyt ....

iwona krzywkowska
23-11-2011, 05:43
Hej, ja mam od siedmiu miesięcy kameleona pospolitego. Trzyma sie dobrze, teraz to prawie cały czas śpi - ale czujnie. Daje mu pić z pipetki /woda+wapno lub witaminki/ Karmie go świerszczami i drewnojadami. W lecie latam po łące i zbieram pasikoniki i jak mi się uda kupić karaczany to też dostaje. Oprócz tego muchy. Pająków niestety nie daję.

matik
27-11-2011, 07:01
Czy ten uszasty jest w Gdańsku ? Bo widziałem w sklepie w galerii Geant w Gdańsku takiego biednego uszastego kamyka , co chodził znudzony po jednej gałęzi , zal mi go.

42d3e78f26a4b20d412==