PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś może wie?



Gosia Cyrok
25-11-2011, 03:21
Czy ktoś może wie gdzie mozna kupić kameleona jemeńskiego w woj. lubuskim lub w Poznaniu - prosze o adresy
Dzieki:)

iwonka
25-11-2011, 05:01
www.gekon.lublin.pl
Czy to ma być Twoje pierwsze zwierze?

gg:14 61955

Mc.Luka
25-11-2011, 10:18
w lubuskim-jeśli Zielona Góra Ci odpowiada to jest młody samczyk ale kameleona uszastego-cena 290zł.(ma ok 12cm.długości,może troszke więcej bo jak każdy kameleon ma podwinięty ogon i określić jego długość)

Jeronimo
25-11-2011, 10:35
chyba jest w M1 (http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=4&i=176&t=176 ale IMHO wyglada bardzo biednie :(

Gosia Cyrok
25-11-2011, 11:07
Hej! Dziękuję wszystkim a w szczegolności JERONIMO:) Mc Luka chciałabym jemenskiego! A pozatym to bardzo drogo - widziałam 20 cm kamka za 290 zł ale az w Gdańsku:( IWONKA!To moja pierwsza jaszczurka BEDZIE A MAM 3 ZÓŁWIE CZERWONOUCHE - CHOWAJA SIE B. DOBRZE - BYŁY 3 CM A SA 20 CM,ZNOSZĄ JAJA ITP. pOZDRAWIAM
gOSIA

Alicja
25-11-2011, 15:24
Nie kupuj tego samca z Egzotarium z Zielonej Góry. Jest w złej kondycji. Jak byłam w sklepie leżał na gałęzi z zamkniętymi oczami a to nie jest dobry znak u kameleona. Poza tym najlepiej kup kameleona jemeńskiego, wtedy kupisz zwierzę z hodowli. Ja nawet nie moge patrzeć na te zwierzaki w Egzotarium ... wcześniej była koszmarnie pokrzywiona agama agama ...

Gosia Cyrok
26-11-2011, 09:44
Hej Alicja
dziekuje za odpowiedź Widziałam go wiem nie wyglądał zdrowo a zreszta jest to drogo Widzę ze jesteś z Zielonej Czy - nawet łużyckie.sdi.tpnet.pl- może wiesz gdzie u nas kupić lub masz chodowle kamków? Nie chciałabym kupować przez neta - czarno widze ich podróż w pudełeczkach :( A nawet z Poznania bałabym ze przy tych tempeaturach cos im sie stanie
Pozdrawiam
Gocha

Alicja
26-11-2011, 12:54
Tak, jestem z Zielonej .. Chyba u nas nigdzie nie kupisz ... Ja pojechałam po jemenki do Biofila do Krakowa ;) Było koszmarnie zimno więc przynajmniej miałam pewność, że w drodze ze sklepu do pociągu i z pociągu do domu pudełko było pod kurtką i że żaden konkuktor nie przewracał pudełkiem na wszystkie strony ... Kamki po prostu przespały podróż :)

Gosia Cyrok
29-11-2011, 10:45
Zaczekam narazie z zakupem poniewaz urzadzam terra - znalazlam osobe ktora swietnie i naprawde profesjonalnie to robi:) chcę żeby kamek miał jak najlepiej Chyba bede zmuszona kupic kamka przez net:( - podróż tak daleka to odpada ...
pozdrawiam
Gosia

Alicja
29-11-2011, 14:19
No robi całkiem ładne ;) Ja mam wszystkie od NIEGO heh :)

xol
30-11-2011, 07:52
Jeżeli to nie jest absolutnie konieczne, to nie polecałabym kupować gada przez net, szczególnie zimą, szczególnie tak delikatnego jak kameleon... To zawsze duży stres, a poza tym nie możesz obejrzeć zwierzaka zanim go kupisz. Mój kamek, chociaż kupiony w sklepie, miał zraniony ogon i tylną łapkę (na szczęście lekko i szybko się zagoiło), podejrzewam że stało się to podczas transportu z hodowli do sklepu :((

pozdrawiam

42d3e78f26a4b20d412==