PDA

Zobacz pełną wersję : potrzebuje dobrego opisu do pareodura pictus



Dawid
25-11-2011, 11:55
potrzebuje dobrego opisu do pareodura pictus tylko nie z tego forum bo słyszałem że to jest lipny. jak ktoś ma dobry to prosze o napisanie i jeszcze może ktoś zna ich ceny w lublinie
pozdrawiam

Krzysztof.W
25-11-2011, 16:42
Pytaj o tego gekona w Sklepie zoologicznym
"SALON GEKON" :WWW.gekon.lublin.pl
Koło Leklerka po prawej stronie w pasarzu chandlowym.
Właściciel może te gady sprowadzic na zamuwienie , no i przy okazji może ci powie cene.

cześć

Dawid
26-11-2011, 05:54
DZIEKI O TYM WIEM BO WŁAŚNIE GADAŁEM Z TYM KOLESIEM NA TEMAT OPISU I ON MI POWIEDZIAŁ ŻE TEN OPIS W TYM FORUM JEST LIPNY ALE DZIEKI

pepre
26-11-2011, 06:20
ciekawe co moze wiedziec wlasciciel tego sklepu o tym gekonie i opisie skoro sam (chyba?) nawet nie zna poprawnej nazwy lacinskiej " Paeodura pictus " pogadaj z sulkiem z biofila, on ma paroedurki, i wie co sprzedaje.

sułek_
26-11-2011, 06:39
opis na terrarium.com jest baaardzo w porządku (krytykować jest najłatwiej - niech ktoś napisze lepszy wtedy ma prawo głosu...)
jedyne co bym dodał to :
- dodawanie w terra pokruszonych kawałeczków sepii
- nie mieszałbym dorosłych z inymi gatunkami gekkonów są delikatniejsze i mniejsze - - konkurencja o pokarm z Hemitheconyxami czy Eublepharisami odbijałaby się na ich kondycji
- młode przez pierwsze 12 miesięcy hodowaćpolecałbym każde osobno . Na prawdę bardzo szybko i nierówno rosną
- lubią larwy moli woskowych
- dawać koniecznie w menu Panchlora nivea

Dawid
26-11-2011, 16:52
DZIĘKI ALE MAM JESZCZE JEDNO ZASADNICZE PYTANKO DO SUŁKA CZY TO JEST JASZCZURKA AKTYWNA W DZIEŃ CZY W NOCY ???

Wiciu
27-11-2011, 07:38
Dzięki Sułku jeśli chodzi o ten opis to jest oparty na moim wieloletnim doswiadczeniu z tymi innymi gekanoami literaturze fachwej i to bardzio a nie np. ksiazka WĄŻ o którą pytał Krzysztof W. (poza tym Twój opis aksolotla jest do kompletnej bani i wiedz o tym że lepiej sie nie brac do roboty jeśli nie umi się odczyetywaćprawidłowo nawet nazwisk autorów książek z których sie korzysta). Jesli chodzi o spredwace w gekonie to niestety ale oin się zbyutnio na gadach nie zna chybaże chodzi osprzedaźzwystarczy tylko tyule że jego opis kameleona jemeńskiego musiał być poprawiony bo zawierał wiele błędów.
sugestie Sułka oczywiście będą wprowadzone w opis dla doberra ogółu.
Pozdrawiam

Krzysztof.W
27-11-2011, 07:42
Dziękuje za krytyczną odpowiedź.

Wiciu
27-11-2011, 07:47
ależ proszę bardzo, lepiej wziąć się do roboty tylko dobrej niz krytykowac czyjąś pracę. Czemu sam Gekon sie nie wypowie przecież oferty na stronie wiesza? dobra koniec na dziś róbmy swoje ino dobrze.

Dawid
27-11-2011, 13:59
WICIU NIE ZLOŚĆ SIE BO TO JA TROCHE POKRĘCIŁEM KLIJENT Z GEKONA MOWIŁ MI O OPISACH NA TEJ STRONIE ŻE SĄ LIPNE ALE TWOJ POCHWALIŁ TYLKO JA NIE BYŁEM ZDECYDOWANY NA JASZCZURKĘ I POPROSTU TAK NAPISAŁEM ZAPOMINAJĄC O KTÓREJ ON MÓWIŁ SORKI BO CZUJE ZE ROZRĘCIŁEM MAŁĄ ZADYMKĘ
POZDRAWIAM

42d3e78f26a4b20d412==