PDA

Zobacz pełną wersję : Gekony lamparcie - wylinka, wapno, witaminy



rombi
04-12-2011, 15:33
Jak często lamparty mają wylinkę?jakie wapno im podawać?jakie witaminy?

cromat
05-12-2011, 04:03
Podawaj im wapno callcium pantenonicum(jakos tak to sie pisze) i vitaminy sera ja reptilin one kosztuje 15 zł a wapno ok.5 zł wylinki maja co 2 -3 tygodnie.pozdro

Bizonek mały
05-12-2011, 11:00
co 2-3 tygodnie... mój gekon zlizuje mi syrop calcium z palucha ;) pozdroofka

Wiciu
05-12-2011, 15:49
Ku... czytasz Ty opisy na tej stronie czy tylko korzystasz zf orum??
internet jest dla ludzi ale chyba tylko inteligrntni umieją z niego korzystac. Pytasz o rzeczy które sa zawarte w opisie tego gatunku
nie truj dupy innym tylko rusz dupe i sprwadź opisy na tej i innych stronach
Nie pozdrawiam tym razem

rombi
05-12-2011, 17:20
Jak nie masz ochoty to nie czytaj tego o co ja pytam,a tym bardziej nie komentuj.Forum jest po to by dowiedzieć się od ludzi co jest najlepsze dla gada,zebrać to do kupy i wybrać najlepszą opcję,i inteligentni ludzie wiedzą jak korzystać z forum a ty tego nie wiesz.Na następny raz nie zawracaj mi dupy swoimi kiepskimi odpowiedziami

Nook
12-12-2011, 05:19
Pamietaj rombi że forum to też miejsce, w którym sa stali bywalcy i mają dość odpowiadania na te same ciagle padające pytania, które w konsekwencji zniechęcają ich do odwiedzin. Poszukaj w innych opisach (gekonow - mozna duzo znalesc rzeczy ktore odnosza sie do wszystkich gatunkow gekonow), a przede wszystkim przeczytaj ARCHIWUM poprzez wyszukiwarkę, tam na prawde milion wypowiedzi jest na ten temat.

42d3e78f26a4b20d412==