PDA

Zobacz pełną wersję : CHCEMY ZOORGANIZOWAĆ W SZCZECINIE GIEŁDE !!!!!!!!!



WujekWielkieWu
01-03-2013, 09:48
elo ziomki


jest sprawa ja chce i jeszcze paru ludzi zoordanizować giełde w Szczecinie .SZUKAMY OSÓB ZE SZCZECINA KTÓRA MOGĄ POMÓC W ORGANIZACJI TEJ IMPREZKI .CHĘTNI NA NR.GG 2620709 LUB DO INNEGO ZIOMKA NR8449838 !!! TO NIE JEST ŻART POPROSTU CHCEMY COŚ ZROBIĆ W SZCZECINIE !!!!!!!!POMOŻECIE ??????????( sugerowana odpowiedż pomożemy !!!!!!!!!!!!!!)

POZDRAWIAM I NAMAWIAM wUJEK wIELKIE wU

pepre
01-03-2013, 10:41
cool:D tylko na gieldzie wypadaloby miec rowniez paru sprzedawców... a komu bedzie sie chcialo jechac do stetina;/

Nazar
01-03-2013, 12:30
Tym co beda chcieli zarobic:P

pepre
01-03-2013, 12:44
u nas gieldy raczej powinny byc nazywane wystawami;] sprzedawcy wystawiaja zwierzaki na sprzedaż, a terrarysci... hehehe, ogladaja;]

Natkas
01-03-2013, 12:58
pomysl oczywiscie super i popieram jak najbardziej (ze wzgledu na moje miejsce zamieszkania:P) ale zanim cos takiego sie zrobi to rzeczywiscie trzebaby bylo poszukac kto by przyjechal ze sprzedajacych i kto by mogl wystawiac. co do spraw organizacyjnych niestety nie mam odpowiednich wtyczek:( ale mysle ze temat sie jeszcze rozwinie i zobaczymy co z tego wyjdzie. co do lokalu moze ktos by sie popytal w swojej szkole czy w razie czego udostepnila by sale?

WujekWielkieWu
01-03-2013, 13:51
dobrze mówisz natkas ale trza coś robić żeby się nie nudziło .

Vagansek
01-03-2013, 15:16
Witam !

Rozmawiałem dziś z jednym z pomysłodawców i podsunąłem pewną myśl.... żeby ów giełdę zrobić z często odbywającą się giełdą akwarystyczną. Jeżeli posiada ktos informację gdzie dokładnie odbywa się giełda akwarystyczna , byłbym wdzięczny. Chętnie włączyłbym się do realizacji pomysłu GIEŁDA W SZCZECINIE, gdyż nasze miasto jest ubogie terrarystycznie. A co do sprzedawców, mam nadzieję, że okoliczni zainteresują się pomysłem. Miło by było jakby ważne informacje z tym związane pojawiały się tu na forum.


Pozdrawiam
VAGANSEK

WujekWielkieWu
02-03-2013, 02:47
nie tym co chcą zarobić tylko chcemy coś zrobić .całkiem bezinteresownie


pozdrawiam

Wujaszek WW

DEXiu
02-03-2013, 03:39
Popieram! Nie dlatego że się pojawię czy że mam blisko, ale dlatego żeby ludzie z drugiego końca Polski przestali się naprzykrzać że chcą mieć giełde bliżej.

Vagansek
02-03-2013, 04:43
Witam !

Jeżeli nie znalazłoby się zbyt wielu sprzedawców, zawsze możnaby potraktować to jako wystawę zachęcającą ludzi do tego rodzaju hobby. Osobiście w Szczecinie widziałem zaledwie kilka gatunków zwierząt terrarystycznych, może prywatni hodowcy chcieliby pokazać swoje zwierzaczki. Podejrzewam, że jest wiele osób, które chciałyby zając się terrarystyką, lecz nie mają dostępu do zwierząt, albo oferowane w sklepach są zbyt drogie.... w końcu nie każdy ma internet i nie każdy musi wiedzieć o istnieniu tego forum.
Ciekawi mnie z jakich dzielnic są osoby wypowiadajace się w tej sprawie, ja jestem z osiedla Majowego, a Wy ?


Pozdrawiam
VAGANSEK

Vagansek
02-03-2013, 04:48
Wpadł mi jeszcze jeden pomysł.... można porozmawiać z wlaścicielami sklepów zoologicznych, czy nie chcieliby wystawić zwierząt, ew. towarów na giełdzie.... chociaż ich ceny mogłyby odstraszyć ludzi :) Jak już ustalimy coś więcej, można popytać w sklepach czy pozwoliliby na rozwieszenie informacji o giełdzie. Narazie to takie luźne pomysly, modyfikacje mile widziane :)


Pozdrawiam
VAGANSEK

Vagansek
02-03-2013, 05:03
to znowu ja :)

Jutro o 10:20 na TVP2 będzie program dokumentalny o PAJĄKACH. Piszę, bo może ktoś z Was byłby zainteresowanych obejrzeniem. Mam nadzieję, że coś ciekawego pokażą.


Pozdrawiam
VAGANSEK

Natkas
02-03-2013, 05:33
pozwolą cos takiego powiesic u siebie w sklepach pod warunkiem ze beda cos wystawiac, chyba ze np. takie male osiedlowe sklepiki gdzie sa tylko myszki i chomiki bo dla nich to zadna konkurencja - moze kazdy popytac w swojej okolicy jak juz beda ustalone szczegoly. (a poza tym to jestem z zawadzkiego:)

WujekWielkieWu
02-03-2013, 07:56
ja jestem z POGODNA niedaleko zawadzkiego więc blisko natalii bo na okrzei.na walach chrobrego jest wystawa "jadowite,grożne,niebezpieczne" czy coś podobnego .Są wystawione zwierzęta terraryjne i akwaria z różnymi rybkami,koralowcami i krabami ogólnie zxwierzątkami .WSTĘP ULGOWY 8 ZŁ.

WujekWielkieWu
02-03-2013, 10:50
moze ktoś pójdzie ze mną (jakaś dziewczyna) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zpfp8
02-03-2013, 15:03
Dobrze by było gdyby coś się działo takiego w tym mieście
jeśli chodzi o giełdy akwarystyczne to Ci , którzy byli na nich wiedzą iż giełda
w DK Koloejaż odbywa sie na korytarzu właściwie w holu tego budynku ,
Molinezja dysponuje swoim lokalem ( ul. Śląska ) ale nie ma tam zbyt wiele miejsca
obie giełdy odbywają się co tydzień w niedzielę ,prawdopodobnie udostępnili by swój lokal raz na jakiś czas powidzmy co 2 - 3 m-ce . Może jednak lepiej by było rozejżeć się za innym miejscem wzorując sie np. na giełdzie komputerowej , czy "zoologicznej" czyt. kynologicznej (Obr. Stalingradu)
Jak duża ma być to impreza ? jak często miłaby się odbywać ? jaki region Polski miałaby obsługiwać (lokalna czy krajowa) ? Jeśli chodzi o lokalne sklepy zoologiczne
to naprawdę niewiele miałyby do zaoferowania , tutaj po prostu nic nie ma (lub jest niewiele za bardzo wiele) .Jeśli to ma mieć rację bytu i powodzenia musieli by na niej być sprzedający i kupujący z Polski a może i z Niemiec (opowiednia promocja)
Oczywistą sprawą jest fakt , iż nie od razu Kraków zbudowano ,że początki mogą być skromne , że wiele wody w Odrze upłynie zanim osiągnie rangę np. świętochłowickiej , ale na pewno nikt nie będzie o niej słyszał jeśli się jej nie zacznie , jeszcze jedno : chcieć to móc .
Jestem ze Szczecina i jestem do dyspozycji .
Pozdrawiam .

WujekWielkieWu
03-03-2013, 02:07
O I TO MI SIĘ PODOBA .CZŁOWIEK Z INICJATYWĄ ale rzeczywiście w sklepach szczecińskich można nie wiele rzeczy kupić .RYNEK TERRARYSTYCZNY NIE JEST JESZCZE TAK ROZBUDOWANY JAK WSZYSCY BYŚMY CHCIELI



POZDRAWIAM LUDZI Z INICJATYWĄ

Flametong
04-03-2013, 12:44
ja organizuje to gielde/wystawe razem z wujaszkiem ww :-) i powiem wam ze z lokalem nie bedzie najmniejszego problemu jezeli tylko beda chcetni i ten lokal zalatwi prawdopodobnie za darmo albo za symboliczna cene

Natkas
04-03-2013, 13:03
no umowilismy sie wstepnie na srode obgadac pare spraw zwiazanych z terrarystyka w naszym miescie, jeszcze dogramy na gg szczegoly i powinno byc dobrze;)

samar
04-03-2013, 13:21
super, popieram i o tym wlasnie a propos Szczecina myslalam od dluzszego czasu:)))) swietny pomysl! gratuluje i jak ktos bedzie potrzebowal moze jakiejs mojej pomocy (wplywow zadnych nie mam jak cos;P ale tak ogolnie mowie...) to niech wali smialo na priv:]

Natkas
04-03-2013, 15:02
Uwaga!! w srode 20.04 godzina 17:00 (w razie zmian godziny jeszcze napiszemy) zebranie terrarystow pod sklepem zoologicznym w galaxy. plan: udac sie na pobliskie siedzonka kolo mc donaldsa w galaxy i omówic wazniejsze sprawy związane z przyszloscią terrarystyczną szczecina, planowaną akcją i przyszłą giełdą/wystawą. zapraszamy serdecznie:)

Natkas
04-03-2013, 15:04
w środe oczywiście jest 21.04, przepraszam za pomyłkę:P

WujekWielkieWu
05-03-2013, 05:24
no i bardzo dopsze !!!!!!!!!!!!



pozdrawiam WWW

Flametong
05-03-2013, 12:34
w kazdym miescie mozna cos zrobic wystarcza dobre checi i kilka osob do pracy a Szczecin bedzie tego przykladem przynajmniej mamy taka nadzieje

WujekWielkieWu
06-03-2013, 11:51
zaspałem a było aż 8 osób szkodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :( chlip będę następnym razem


pozdrawiam WWW :(

Vagansek
06-03-2013, 15:40
Witam !

Wtajemniczonych zapraszam na http://www.terrarystyka.abc.pl ( to nasze szczecińskie forum )


Pozdrawiam
VAGANSEK

42d3e78f26a4b20d412==