PDA

Zobacz pełną wersję : Rejestrowanie pupila!!!



Lord_Leoric
22-08-2011, 09:03
Witam,
kupilem Pytona Tygrysiego i chce go zarejestrowac, poniewaz dowiedzialem sie , ze gdy go nie zarejestruje to bedzie oznaczac , ze posiadam go nielegalnie (nie wiem czy to prawda). By zarejestrowac gada musze spelnic 10 punktow!:

1.liczbę porządkową,
2.datę dokonania wpisu lub wykreślenia z niego,
3.imię, nazwisko i adres posiadacza lub przetrzymującego,
4.adres miejsca przetrzymywania, prowadzenia uprawy lub hodowli,
5.wielkość powierzchni zajętych pod uprawę lub liczbę zwierząt,
6.nazwę gatunku w języku łacińskim i polskim, jeżeli polska nazwa istnieje,
7.opis oznakowania, jeżeli istnieje,
8.cel posiadania lub przetrzymywania,
9.numer i datę wydania zezwolenia na wwóz do kraju lub zezwolenia na pozyskanie,
10.numer i datę dokumentu wydanego przez urzędowego lekarza weterynarii, potwierdzającego urodzenie zwierzęcia w hodowli.

I mam problemy z 9 i 10 pkt.!!! Slyszalem ze te punkty obowiazuja od 1 maja tego roku, czyli jak kupilem weza przed ta data to moge pominac te punkty okazujac paragon zakupu zwierzecia. Tylko znowu mam problem bo nie kupilem go w sklepie tylko od znajomego, czyli u hodowcy.
Co mam w tej sprawie zrobic (poniewaz nie mam zadnego paragonu) by moc zwierzaka zarejestrowac i byc pewnym , ze mam go legalnie i nikt nie moze mi go juz odebrac?????

Pozdrawiam

Lord_Leoric

pepre
22-08-2011, 11:34
przegladaj forum, zaledwie dwa posty nizej masz ten sam temat
http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=1&i=1138&t=1138

Lord_Leoric
22-08-2011, 12:20
No tak, ale mi chodzi o to :
"...Tylko znowu mam problem bo nie kupilem go w sklepie tylko od znajomego, czyli u hodowcy.
Co mam w tej sprawie zrobic (poniewaz nie mam zadnego paragonu) by moc zwierzaka zarejestrowac..."
tam tez nie oczymalem odpowiedzi, wiec pytam sie jeszcze raz w nowym temacie!

Pozdrawiam

Lord_Leoric

42d3e78f26a4b20d412==