PDA

Zobacz pełną wersję : JESTEM SZCZĘŚLIWYM POSIADACZEM ANOLISA ZIELONEGO



KODZAK
20-12-2011, 08:11
DZIŚ WŁAŚNIE KUPIŁEM SOBIE ANOLISA JEST SPOX JAK GO KUPOWAŁEM BYŁ BRĄZOWY ALE JUZ PO JAKIŚ 20 MINUTACH U MNIE W TERRARIUM ZROBIŁ SIE ZIELONIUTKI, MAM WIELKA PROSBE BO Z TEGO WRAŻENIA ZAPOMNIALEM SIE ZAPYTAĆ CZY TO SAMIEC CZY SAMICZKA JAK TO SPRAWDZIC I JESZCZE JEDNO JEŻELI KTOS POSIADA JAKIES WIADOMOŚCI NA ICH TEMAT KTÓRYCH NIE MA W OPISIE TO BARDZO BYM PROSIŁ O NAPISANIE ICH TU
DZIĘKI

Nook
20-12-2011, 08:15
Samice są mniejsze i mają smuklejszą głowę niż samce. Samce mają wałowate zgrubienie wzdłuż karku (jest to przestrzeń - "ciało jamiste", wypełniająca się krwią podczas podniecenia - godów, walki), posiadają czerwonofilotetowo zabarwiony i biało nakrapiany fałd podgardzielowy, który jest prezentowany podczas zalotów lub walki z innym samcem. Nasada ich ogona jest szersza niż u samic, bo tu mieści się parzysty narząd kopulacyjny - półprącie.

dosyć dużo masz na tem temat

--->
http://terrarium.com.pl/anoliszielony.php

P.S.
Nie pisz drukowanymi literami...

_Ryba_
21-12-2011, 11:37
Czy mogę zapytać ile kosztował Cię ten anolis (i jakich jest rozmiarów?),bo też przymierzam się do zakupu i chciałbym porównać ceny...Z góry -dzięki!!!

KODZAK
21-12-2011, 12:19
cena w lublinie bo z tąd pochodze jest stosunkowo mała jak na gada bo kosztował 70zł i ma około 15cm a teraz mała reklama kupiłem w sklepie "ZOO HIT" polecam bardzo śliczna jaszczurka i nie jest prawdą przynajmniej w tym przypadku że anolisa jest ciężko oswoic juz drugiego dnia czyli dzis wskoczył mi na ręke jak włozyłem do terrarium i bez problemu łaziorował po mnie, sprawdz sobie równiez w biofiu www.biofil.pl bo tam są chyba po 38zł
gg2901243

42d3e78f26a4b20d412==