PDA

Zobacz pełną wersję : Oswajanie lamparta



PaWeL^
29-12-2011, 08:25
Mam już lamparta tydzień i nie wiem czy nie zawcześnie na oswajanie ??
Napisz cie jak mam oswajać swojego lamparta tzn. biore go na ręce, podaje świerszcze z ręki, puszczam go na tapczan ??

i jeszcze jedno ! mam takie pytanko czy z witaminami mogę przesadzić kupiłem Vitamix REP ale nie wiem ile podawać bo pisze po czesku, a sprzedawca powiedzial że mogę podawać za każdym razem !! ale ja nie wiem czy to nie za dużo ??

dzięki !!

Nook
29-12-2011, 08:32
Wszystko się już powtarzało PAWLE wisil się i użyj wreszcie wyszukiwaki, a na marginesie podaj prawidłowy adres e-mail bo muszę pisać tutaj...

o te Wit juz się pytałeś


1) Jeśli piszecie nowy post starajcie się aby w tych kilku słowach odzwierciedlał główną mysl ktorą chcecie zamiescic w wiadomosci (ułatwienie dla odpowiadających).

Wiele jest postów typu Legwan, Gekon lamparci itd, starajcie się pisać np tak: Macie problem z gekonem lamparci, nie chce jeść: najpierw zacznijcie od archiwum, a nastepnie jesli nie bedzie w archiwum podobnego tematu nie piszcie postu "Gekon lamparci", tylko np "Gekon lamparci - problem z przyjmowaniem pokarmu", na pewno więcej osób się Wami wtedy zianteresuje - to Wasz interes.

42d3e78f26a4b20d412==