PDA

Zobacz pełną wersję : Łączenie g. lamparcich



Pawloosh
30-12-2011, 14:18
cześć! jak myslicie, czy można trzymać lamparta i szyszkę w jednym terra? Wiem, że ten temat najpewniej był już poruszany, ale potrzebuje odpowiedzi na już (tym bardziej, że może pojawiły się jakieś nowe opinie).

snaak
30-12-2011, 15:45
moim zdaniem nie jeste to dobry pomysl chyba ze masz naprawde duzeee terarium ale szyszka to dzienne zwierze a lampart nocne moga sie denerwowac kiedy jeden spi drugi lazi (takie jest moje zdanie)

Krzysztof.W
30-12-2011, 15:49
Dam ci przykład który powinien rozwiązać twój dylemat.
Mój Kumpel Gekona lamparciego trzyma z dwoma żułwiami egipskimi i dwoma gekonami leśnymi.Zwierzak (lampart) nic sobie z tego nie robi.
Wszystkie zwierzeta tolerują się.Ja sam tszymam szyszkowca ze scynkiem niebieskoogonowym, bardzo sie lubią.
Aż sie boje żeby nie wyszły z tego jakieś hybrydy:))) , bo scynk to samczyk a szyszkowiec samica.

cześć@_@

Marec
31-12-2011, 04:49
Ja trzymam razem geka lamparciego i szyszkowce i nic im nie jest.

cromat
31-12-2011, 08:13
Ludzie czy wy czytacie opisy???????a w ogule jest taki przycisk u gory szukaj i tam szukaj a nie dawajcie tematów po 100 razy gekon to nocny zwierz a szyszka dzienny milo by wam bylo jak by wam muzyka glosna przeszkadzala spac???czujecie sie podobnie jak szyszka i gek w jednym terra lampart spi a szyszka mu przeszkadza i na odwrot nie rozumim was i jezscze takiego glupie pytania dajecie na forum kupcie sobie 2 gekony a nie szyszke i gekona...........pozdrawiam

42d3e78f26a4b20d412==