PDA

Zobacz pełną wersję : nieprzecietny lamparcik



travis
04-01-2012, 12:00
Dobry wszystkim smutaski.Chciałem przedstawić dziwne choć pozytywne zjawisko,a mianowicie jestem szczesliwym posiadaczem Gecko (lamparta) ,którego kupiłem od PePRe z wawki z rok temu.Wszystko jest z nim wporzo ,a nawet za wporzo. Gekon ten bowiem lubi chodzić po konarkach (trudno jest go zmusić do zejścia na podłoże) lubi chłodne miejsca,jada owoce,żółtko z jajka (gotowane).Jego tryb życia jest dzienny ,w nocy spi jak zabity a w dzien poluje na wszystko co się rusza.W terra posiada dwie kryjówki ,jedną ze skałek a drugą z połowy kokosa z zadnej z nich nie korzysta. Jest bardzo ciekawski i grubiutki po nie całm roku ma 22 cm dł i jest spasiony wabi sie Salamander:)))) Moim zdaniem nie ma reguły na zwierzęta a ksiazki o nich są bardzo ogólne .Być może sie myle może moje cacko to tylko wyjatek????!!!! Pozdrawiam Travis

Anolis1987
05-01-2012, 13:06
Masz fajnego lamparta, mój to niestety przeciętniak.

PaWeL^
06-01-2012, 13:11
z moim też dziwnie ! bardzo chętnie wychodzi na ręce (po niecałym tygodniu gdy chcialem mu zmienić wodę w terra sam wyszedł mi na ręce i od tego czasu gdy go biore na ręce biega po tapczanie, jest bardzo ciekawski !!) :))))))))))))))))))

mazi
08-01-2012, 02:38
cześć travis!!! masz może gadu-gadu do prepre'go lub wiesz jak moge się z nim skonaktować z góry dzięki!!!

42d3e78f26a4b20d412==