PDA

Zobacz pełną wersję : Spryskiwanie



gekus
12-01-2012, 16:30
Witajcie
Pytanie::
jak dajecie pic waszym gekonom lamparcim ?? bo moj z miski nie chce pic, a jak zpryskam terr to zanim on z kamieni sobie polize to mi wysycha :) temperature w terr mam ok 28st.
moze jakos je wkladacie do pojemnika z woda czy jak robicie hmm ?
aha i jeszcze jedno
przed wylinka widac jakies oznaki ze bedzie on mial wylinke czy jak ??
mialem anolisy kiedys i sie tak nie przejmowalem :)
ale jestem ciekaw czy cos sie dzieje nie wiem moze ze skora gekonow ?? robi sie bladsz czy co ?
aha i chyba czytalem wczesniej - Pepre prawdopodobnie napisal zeby umiescic w terr w jakims pojemniku torf i zeby on byl wilgotny to pomaga im przy wylince ??
to prawda ??
pozddr.

iwona krzywkowska
13-01-2012, 06:01
JA NAUCZYAŁAM MOJEGO KAMELEONA PIĆ Z PIEPETKI. TRZEBA DO TEGO DUŻO CIEPRLIWOŚCI. POMYŚL O ZAŁOŻENIU NP. POJEMNICZKA Z KTÓREGO CIĄGLE KAPIE WODA. BYŁO TO JUŻ GDZIEŚ OPISANE.

Damian Jourav
13-01-2012, 07:05
Mój spija kropelki z szyby terrarium...

Cornie
13-01-2012, 08:31
moj gek pije z miski a wlasciwie z nakretki od sloika ktora stoi w rogu terra

gekus
13-01-2012, 09:50
a z tym torfem jak jest ?
i wylinka ??
pozdr.
pepre moze doradzisz ? :)

Ghost
13-01-2012, 14:20
wedlug mnie pepre mial na mysli sytuacje w ktorej gek ma zlozyc jajka...
przed wylinka robia sie bladsze...
co do pojemniczka na wode to zalezy jak dlugo masz gekona bo moj pil z miseczki tylko raz przez 3 miesiace..zawsze spija z kamieni...
moze jeszcze sie nie przyzwyczail tdo miseczki??

PaWeL^
14-01-2012, 03:52
a na ile przed wylinką robią się bladsze ?? bo mój już jest blady dobre pare dni !! a jeszcze wylinki nie zrzucil i nadal ma dobry apetyt !! :))

gekus
14-01-2012, 04:08
A moj cos ostatnio tzn wczoraj nie chcial jesc :) dalem mu swierszcza ale go nie zjadl, moze w nocy zjadl jeszcze nie wiem bo mam duze terr i trudno mi znalezc :) mi sie wydaje ze przed wylinka wlasnie tez malo jedza.
Jak narazie mam go przez tydzien i pomalu sie oswaja tzn. na rece biore go normlanie ale jak wchodze do pokoju i on se gdzies lazi to jak mnie zobaczy to biegnie do jamki sie schowac :) hehe fazer
u was po jakim czasie sie oswoil ?

PaWeL^
14-01-2012, 04:50
u mnie bylo dziwne bo po jakiś 5 dniach sam wyszedł mi na ręce i od tego czasu cały czas chętnie wychodzil poza terra jadł mi świerszcze z ręki !! :))) ale ... nie wiem czemu ostatnio sie jakis plochliwy zrobil !! ale już mu chyba przechodzi !! bo dziś sie dal poglaskac !! :)))

pepre
14-01-2012, 05:15
dokladnie - mialem na mysli pojemnik z torfem ale nie na jajka tylko jako wilgotna kryjowka. bardzo to ulatwia gekonom zrzucic wylinke. oczywiscie jesli wilgotnego pojemniczka nie bedzie to nic sie zlego nie stanie, ale po prostu jest lepiej jak on jest.

gekus
14-01-2012, 06:46
Dzieki za odpowiedz pepre :) czekalem na nia heh
jest moze do ciebei jakis kontakt ? mail albo gg ?
czasem przyda sie rada doswiadczonego juz chodowcy
pozdr.

Kame Leon
17-01-2012, 12:48
My wymyslilismy takie spryskiwanie u nas zdalo egzamin POLECAMY
http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=11&i=4079&t=4079
Pozdrawiamy
Jesli ktos jest zainteresowany dodamy fotki:) Juz mamy
G&J

mania
18-01-2012, 02:29
Moja szyszka jak widzi że woda jest na kamieniach to nie robi se z tego sprawy tylko dopiero jak na nią cosik kapnie to zaczyna pić

42d3e78f26a4b20d412==