PDA

Zobacz pełną wersję : motylki i wazki i .....



Kame Leon
10-02-2012, 13:23
Mamy juz wiosne a razem z nia na lakach pojawiaja sie roznego rodzaju owady czyli cos dla naszych kamkow i nie tylko. I tu mam pytanko:
Czy sa jakies przeciwwskazania azeby dawac kameleonowi motyle, czytalem ze mozna ale jakie? czy sa jakies gatunki, ktore moglyby mu zaszkodzic bo chyba najpopularniejsze u nas to bielik kapustnik i tzw pawie oczko oraz cytryn a wazki czy tez mozna dawac czy mu nie zaszkodzi bo sa naprawde niektore pokaznych rozmiarow niektore sa tez i male ale nie wiadomo co tam w sobie maja bo mam ogrod z oczkiem wodnym z dala od miasta i zanieczyszczen przy lesie i pelno tam tego lata wiec moznabyloby nalapac troche.

Black
11-02-2012, 03:48
Hi!
Nie slyszalem zeby mial ktos jakies przeciwskazania (nie dam glowy uciac), ale nigdy nie zaszkodzily mojemu kamkowi motyle czy ćmy:) Ostatnio wracajac pozno do domu rozgladam sie po klatce schodowej czy nic nie lata w rodzaju cmy. Wydaje mi sie ze kamek je je bo wrzucam je w nocy a rano jak swiatlo sie juz swieci to nie ma cmy, a watpie zeby uciekla. hehehe

Pozdrawiam!
Dawid
Kameleon;)
3City
gg 1653654

Black
11-02-2012, 03:49
a co do wazki to nigdy nie prubowalem:/

Matiik
11-02-2012, 08:40
Ja z wazkami nie próbowałem , ale radze nie ryzykowac ;) wazki mają bardzo twardy tułów i mogą uszkodzić kamka , a poza tym to sama hityna i skrzydła ;)

iwona krzywkowska
13-02-2012, 01:17
Mój kameleon uwielbia motyle.
Lubi też małe oski, nie wiem jak się nazywają, nie prawdziwe osy tylko takie małe.
Jeśli chodzi o ważki to niestety nie mam pojęcia.

GrKi:-0
13-02-2012, 10:09
Witam ja juz swojemu gekowi dalem cme.I narazie nic mu nie jest czuje sie dobrze i ma willczy apetyt:-)))))))) Pzdrawiam Grki

42d3e78f26a4b20d412==