PDA

Zobacz pełną wersję : Kamek wcina kore!



Plusza
13-02-2012, 11:08
Nasz Golum dzisiaj zaczal robic cos dziwnego, schodzi sobie na dno terrarium i zjada kore kokosowa ktora pelni role sciolki. Boimy sie ze mu to zaszkodzi! Moze on jest glodny i dlatego tak robi? Albo mu jakis witamin brakuje? Help :(

iwona krzywkowska
14-02-2012, 00:24
Mojemu kameleonowi zdarza się, że przypadkowo podczas polowania zje kostkę kokosową. Ale tylko w tym przypadku!
Napisz co dajesz i ile do jedzenia kameleonowi, jakie witaminy i wapno podajesz.Bez tej wiedzy trudno nam jest Ci pomóc i zgadywac czy jest głodny i czy brak mu witamin.
Pozdrawiam.

Nefarious
14-02-2012, 07:19
...kupile, mu witaminy z JBL "terravit" tam sa odpowiednie proporcje witamin daje mu 3 razy w tyg. pokrywam nim swierszcze wyglada na to ze kamkowi smakuje
Plusza & Nefariousek

Black
14-02-2012, 07:41
Wydaje mi sie ze poszukuje wody. Moj jak szuka to gryzie liscie kwiatow. Sprobuj dac mu wody z pipetki kapiac na pyszczek. Co do jedzienia male kameleony nie maja opamietania w jedzeniu wiec mozesz dac mu okolo 5-7szt swierszczy dzienie. Starsze mniej jedza. Co do witamin proponuje kupic w aptece calcium patentoncium i wibowit junior (smak wedlug gustu) i podawac na zmiane 2x w tygodniu. Jesli dalej bedzie jadl kostke napisz!

Pozdrawiam!
Dawid
Kameleon;)
3City
gg1653654

Nefarious
19-02-2012, 06:17
...dzisiaj zauwazylem tez ze moj kamek wcina nie tylko kore ale takze schodzi na dol o ozorem strzela w piasek ktory znajduje sie na dnie terrarium..jest to specjalny piasek z soalmi mineralnimi dla gadow zauwazylem ze w jego odchodach znajduja sie pozniej pojedyncze ziarenka piasku ...zastanawia mnie to ..hmmm?. wilgotnosc jest wysoka do tego caly czas kapie mu woda wezykiem na liscie wiec na brak wody nie mozna narzekac...czy mieliscie podobne przypadki ?

42d3e78f26a4b20d412==