PDA

Zobacz pełną wersję : NARESZCIE KOPULACJA!!!!



snakeman
23-03-2012, 05:38
jest!!!! LOLOLOLOLOLOL nareszczie moje małe anoliski postanowiły założyć rodzinkę!!!! teraz przejdźmy do rzeczy... mój problem polega na tym że moje terrarium to paludarium :). czy po mniej więcej tygodniu mogę wyjąć samiczkę z jej domku i dać do jakiegoś mniejszego i wygodniejszego "w obsłudze" i nadzorze terra?? jeżeli tak to napiszcie... i wszystkie uwagi i propozycje błągam. :] z góry dziękuję :)

snakeman
23-03-2012, 13:39
oto one "w akcji"

...:James:...
23-03-2012, 14:42
Ładnie wyglądają na tle tych ciemnych skał gratulacje bedziesz poniekąt "rodzicem"

snakeman
24-03-2012, 01:48
jejku, czemu niek mi nie chce napisać czy to jest dobry pomysł...??
bardzo was prosze bo juz niedługo bede musiał ją z tamtąd wyjąć...
_______________________
_______________________
_______________________
_______$$$$$$$$________
_______$$$$$$$$________
_______$$$$$$$$________
_______$$$$$$$$________
_______$$$$$$$$________
_______$$$$$$$$________
_______$$$$$$$$________
_______$$$$$$$$________
_______$$$$$$$$________
_______$$$$$$$$________
_______$$$$$$$$________
_______$$$$$$$$________
_______$$$$$$$$________
_______$$$$$$$$________
_______________________
_______________________
_______________________
_______$$$$$$$$________
_______$$$$$$$$________
_______$$$$$$$$________
_______$$$$$$$$________
_______________________
_______________________

Black
24-03-2012, 02:48
pomogl bym ci ale nie jestem pewien czy to bylo by dobre. Ja bym ja zostawil w tym terra co jest asamca ewentualnie oddzielil jesli bedzie molestowal samice zeby jej niepokoic. Niech zlozy jaja w tym terra co jest a pozniej je przenies do inkubatora (nie zapomnij o delikatnosci i oznaczeniu zeny ich nie obrocic). Po jakims czasie po zniesieniu 2-4tygodzi wposc samca do samicy.
Jest to moja teza ,ale nie pamietam co pisze w opisie Anolisa Zielonego o rozmazaniu.

Pozdrawiam!
Dawid
Kameleon;) + 38pustych jaj:/
3City
gg1653654

Black
24-03-2012, 02:53
Kurde wlasnie przeczytalem opis Anolisa i nie wiem czy dobrze cie powiedzialem z tym oddzieleniem samca skoro ona znosi po 2-3tyg. nastepne jaja:/ Chodz z drugiej strony jest to dobre bo samiec nie niepokoji samicy. Jak juz chcesz oddzieleac to raczej samca, zeby samica nie popadla w jakas chisterie-wiesz jak to jest z kobietami:)))

snakeman
24-03-2012, 06:12
mi nie chodi o to zeby je oddzielic tylko o to żeby jajka nie pływały w wodzie na dnie terra tylko były w piasku!! ja je trzymam w PALUDARIUM a tam jest woda na dnie!!!

42d3e78f26a4b20d412==